💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Bendemi içsem diye düşünmedim değil aslında 23 ünde regl olmam gerekiyor du hala beklemedeyiz testler negatif kistten diye düşünüyorum artık umut yok
Aynen benim de 23 ünde regl olmam gerekiyordu. Adaçayı içtim ertesi günü regl oldum. Yani olsaydı çoktan çıkardı dedim, tüm hamilelik belirtileri de kayboldu ortadan. Emin gibiydim artık.

Kuzum sen bu ay yumurtlamamış olabilirsin. BEn Ocak ayında yumurtlamadım mesela. Baştan sona ovulasyon testi yapmıştım hepsi negatifti.

Kuzum ben hafif çizgi görüyorum

Yine de predictor beni Şubat ayında da bu ayda da yaktı. O yüzden heveslendirmek de istemem. NE zaman yumurtladığını da bilmiyorsun belki geç mi yumurtladı acaba. Bekle bakalım Bat'ı. İnşallah gelmez reglin hamişsindir.

Bebeğim seni mavi artimed bile yaktı sonuna kadar haklısın

Ya ben bunu anlamıyorum kuzum biz de polikistik var nasıl yumurtlamıyoruz
İşte aslında pcos yüzünden olmuyormuş. Yumurta büyüyor ancak yumurtlama gerçekleşmiyor ve kiste dönüşüyormuş. O ay da yumurtlayamamış oluyorsun. Reglimin 3. gününde gittiğimde doktor ultrason ile baktı ve kocamandı sol yumurtlaığım. İçinde büyümüş yumurtlalar ve kiste dönüşmüş. Bir sonraki ay acılı bir adet dönemiyle atmıştım çamur gibiydi reglim. Zaten doğamız gereği sağlıklı bir kadında bile her ay yumurtlama olmayabiliyormuş. Baya araştırmıştım o dönem bu konuyu. Yumurta rezervimiz var malum, yumurtalık o rezervi kafasına göre kullanabiliyormuş bazen

Canım gölgelik var gibi sanki yaklsştırınca iyice baktın mı

Ben fotoyu acmadan bile görüyorum valla

Günaydın kuzum, valla ben de görüyorum çizgiyi. Ama çizgilere inanmıyoruz tabi ki

Canım kuzular bende goruyorum gölge ama gözle görülür tam bir çizgi yok,gölge yaptıgımız tüm testlerde cıkıyor mübarekbizim çişlerde bişey var sanırım gögsüm bugun dahada şişmiş hiç adet olacak gibi değilim karnımda agrımıyor artık,çok umutlanmıştm var dıye hatta ruyamda gordum silik çizgi çıkıyodubakalım cumaya kesın bellı olur artıkHepınızı sevıyorum

Kuzum yumurtan 20 sinde çatladıysa eğer ki en geç bu tarihte çatlamış olması gerekiyor yarın 11. Gün oluyor artık varsa çıkması gerekiyor testte bence yarın bir kez daha yap varsa çıkar. Yada az bi koyulaşma olur

Ya ben de anlamadım gitti bu gölge işini insallah vardır kuzum

Ya aslınds o daire olan benim de kafamı kurcaladı baktım nete polip midir falan diye ama doktor öyle diyince sorgulamadım ama gidersem başka yere de soracağım mutlaka
Cnm sonuçlarının guzel çıkmasına sevındım inşallah hamiş kalmana vesile olur bu film
Bnde cuma sabahı hgs çektiriyorum anestezili
Adetimin 8. Günü oluyor
Bnım adetler 9-10 güne uzuyor leke leke
Doktora kalsa bugun çekelım dedi, cuma olsun hocam dedim
Daha kanamam var nasıl çekecektiki bugun

Normalde adet biriminin üzerinden 3-4 gün geçince dediler bana da. Benim de leke leke 7-8 günü buluyor 11. Gün çektirdim kuzum.ama doktorun daha iyi bilir kuzum. Sen de inşallah güzel sonuçlar elde edersin ben inanıyorum rahim filminden sonra çok yakında bebek haberi alacağız inanıyorum haber et beni zaten anestezi alacakmışsın ne olduğunu anlamadan çıkarsın

Canım silik çizgi net gözüküyor kuzum ben aramadan gördüm valla

Boşver canim. Şükür sonucun iyi çıkmış.
Filmde görülmeyen tıkanıklık varsa da açılmıştır. Sen degerlendirmeni yap bu ay bolbol
Bu ay sanmam olacağını kuzum. Hatırlarsan rahim filminden önce adetin 9. 10. Günü görmüştüm yumurtlamayı. Şimdi de filmden sonra ilişki olmasına cesaret edemedim filmden sonra 3. Gün bugün. Bu ay kasmıyorsam önümüzdeki ayı değerlendiririz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…