💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Ayy inşallah cnm
Rahim güzel bi temizlensin
Bakalım ne var, perde, yapışıklık faln var mı
Doktor kndı dedi zten anestezili oluyo dıye
Demesede Bn anestezi alırdım Çunku acı eşiğim düşük
Adetin 8 günü bayaa azalıyor kanama keke gbi, 1 çay kaşığı kadar sanırım bısey oolmaz

bence hastane yönetimine şikayetçi olmalısın hem öncesi hem sonrası süreç için.Bedava yapmıyorlar sonucunda sen de ödediğin ücretin karşılığında hizmet almak istiyorsun. kibirden insanlara ne yaşattıklarının farkına varamıyor bazı insanlar.Her meslek grubunda var bu tipler

hergun bıraz koyulasır.bat yarındı demı senınde.3,4 gune 300 fln olur beta.hemen cıktıysa dogrudur testın.hangı gunlerı degerlendırmıstın hemen yaz bıze
Tamm canım.
Tatlım valla adet bitti başladım ben 1 dolu bir boş. Yumurtlama haftam da her gün oldu. Adet olana kadar da bir dolu bir boş gına geldi yani o derece

Bıktım bu pcos tan

bende gördüm gölgeyi ama artık net çizgi görmedikçe hepsi hata veriyor olabilir diye düşünüyorum.İnşAllah bu öyle değildir koyulaşıp bessbelli bir çizgi halini alır :) Allahıımmm amiiin :)

Tamm canım.
Tatlım valla adet bitti başladım ben 1 dolu bir boş. Yumurtlama haftam da her gün oldu. Adet olana kadar da bir dolu bir boş gına geldi yani o derece
valla helal yavrum sen ve eşine imkansızı basarmıssınız başka da bir sözüm yok sahneden cekılıyorum

valla helal yavrum sen ve eşine imkansızı basarmıssınız başka da bir sözüm yok sahneden cekılıyorum
Ahahahahahaha ya ben adet bitiminden hemen sonrasının da avantajlı olduğuna inanıyorum.
Öyle bir inancım var benim açıkçası.
Bilimsel olmayabilir belki ama

pembe tonunda olduğu bile belli :) günden güne koyulaşır hatta sabahtan akşama bile koyulaşır ama bir gün ara ile daha belli olur :) P Psikolog2426
Tesekkür ederim canım cuma sabahı yapayım diyorum hem yarın bat bir bakarım duruma göre malum çizgiler bazen olamayabiliyor.

Ahahahahahaha ya ben adet bitiminden hemen sonrasının da avantajlı olduğuna inanıyorum.
Öyle bir inancım var benim açıkçası.
Bilimsel olmayabilir belki ama
bız adet bıtımınde hemen baslayınca sonunu getıremıyoruz ayın bebegım çift taraflı bıkkıntı gelıyor,neyse bıdakı aya artık moduna gecıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…