💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

O kadar güzel anlatmışsın ki teşekkür ederiim

Günaydın arkadaşlar, ben de bu sabah kan verdim bakalım. Yarın öğleden sonra çıkacakmış.
Merhaba hayırlı olsun gebeliğin. Bu ay ilk defa deniyoruz eşimle. İkinci aydan hamile kaldığını okudum. Neler denedin. Yumurtlama gününü nasıl takip ettin adete kaç gün kala belirti başladı biraz aydınlatabilir misin. Folik asit kullanıyorum ama başka bi takviyem yok bu sabah genel tahlil yaptırdım duruma göre beslenme düzenimi vs değiştiricem senden de dönüş bekliyorum

Birşey sorucam bu progesteron hormonu için 21 gün çağırıyorlar ya yumurtlamadan sonra olmuş oluyor nasıl olucak bu benim dündü yumurtlama 17.gün bugün ben yarın mı gitsem

Kızlar birsey sorucam, kadın doğuma randevu alicam kan testi yapmak için ama randevu alırken gebe hastalara bakılmaz yazıyor gebeligim belli değil ama test yapmak istiyorum yaparlar mı randevu alayım mi

Kızlar birsey sorucam, kadın doğuma randevu alicam kan testi yapmak için ama randevu alırken gebe hastalara bakılmaz yazıyor gebeligim belli değil ama test yapmak istiyorum yaparlar mı randevu alayım mi
Bence al ve git sonucta gebe misin degil misin kesin bilgin yok varsa da onlar söyler

Zaten hormon vs baktıracaksan adet zamanında tekrar cagırır yüksek ihtimalle

Merhabalar size hastaneden sesleniyorum dış gebelik geçirmişim.daha doktora kalsa bekleyecektim acıbademe gittim ve orda gördü sol tüpe yapışmış.birden fenalaştım bayıldım ve tüpüm patladı iç kanama geçirdim sol tüpümü kaybettim.Allahım kimseye vermesin

Cok cok gecmis olsun hatırladıgım kadarıyla doktor dıs gebelik degil demisti doktorlara da tam anlamıyla güvenemeyecegiz demek ki
Allah saglıgınızı arttırsın insallah, simdi nasıl hissediyorsunuz kendinizi

Beklemek çok zor Allah hayırlısını nasip etsin gerçekten ben bu ay oldu galiba dedim test yapmak istemedim hiç dayanamayıp yaptım yumurtlama günümü de bilmiyorum geç dollenme olduysa
Ben ağrılardan gününü tahmin ediyorum da gebelik olsa çıkardı silik bir çizgi diye düşünüyorum. Bence test yapmalısın eğer negatifse çözümüne bakalım ben yarın adet söktürücü masaj yapmayı düşünüyorum ama kist var bende yanlış bir şey yapmaktanda korkuyorum

Çok çok geçmiş olsun canım rabbim beterinden korusun. Sen iyisin ya sağlığın yerine geliyor ya rabbim tekrar sağlıklı bir gebelik nasip eder İnşAllah. Şu an öncelik senin iyi olman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…