💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar akıntı başlıyanca mi yumurtlama oluyordu yoksa yumurtlama dönemine girildiği için mi oluyordu

😅😅😅Kızz niye oyle diyorsun biz kendimizi hazır hissetmiyoruz diye ortadalarda senelerce 🤪🤪dolaşımıyor muyuz? Ona bir anlık sorumluluk korkusu gelmiş olabilir, sanada gelecek endişeler ileriki haftalarda aylarda... Alıngalığın hamilelikten bencee 😊😊
Ah ya o kadar doğru ki ama evet sanırım bebişten garip bir alınganlık endişe huzursuzluk hissediyorum 🥹🤍

Hayır kuzum görmüyorum çünkü doktorum tahlillerden sonra Diane 35 kullandırdı bana 3 ay. Homonlarını düzene sokacak bu dedi ve cidden her şeyimi düzene sokmuştu. Ama bırakınca eski haline geldiği için ve hamile kalmak istediğim için de başka ilaçlar vermeye başladı yine hormonlarımı dengede tutsun diye. Duphaston, klomen, cyclo kullandım bu süreçte. Sanırım ilaçlar hormonlarımı dengede tuttuğu için sadece ovulasyon amanı gerçek pik i görüyorum.
Anladım kuzum. Merak ediyordum bunu. Neyse bunları boşverelim inşallah sen hamişsindir 😍😍😍😍😍

Kızlar geçen ay klomen kullandığım için bu ay 5 cm kistim olmuştu (adetin ikinci gününde yapılan muayenede fark edildi) ama bu ayki yumurtlama kontrol muayene ( adetin 13. Gününde) de kistin gittiğini gördük. Zaten hamile kalmaya engel değilmiş. En basit kist olarak geçiyormuş ama insan tabi huzursuz hissediyor. Bilgilendirme amacı ile paylaşmak istedim.

Hamile olup 5.10 beta ile testte öğrenenlerde renk nasıldı acaba biliyor musun? Keşke örnek olsaydı. Bir bakim belki paylaşmıştır forumda birileri.
Kuzum msjını görünce dayanamadım yazayım dedim ben ilk hamileliğimi 10.98 iken testte böyle çıkmıştı renk açısından bakarsın diye foto ekledim

Eklentiler

• IMG_20210922_152634.jpg
    IMG_20210922_152634.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 72
Bence de ama işte ne bileyim ya hamile kalırsam hani dedim ya onların ismini koyarım diye hayatta öyle Bi hata yapmam buna karar verdim

Yok canım biz eşimle Bi ara boşanma nın ucundan döndük o yüzden

Bekliyorum gelince etiketle konuşuruz yine 😘

Ama vicdan işte torunları dır diyip gösteriyorum ama eskisi gibi her gün gitmem onlara eskisi gibi aramam daha mesafe iyidir her zaman
Yarın gidip kan vermeyi düşünüyorum ha bir gün eksik ha bir gün fazla yarın 14. Gün gidip kan vereyim doktora gönderecem sizinle de paylaşırım süreci 😘

Kızlar çok canım sıkıldı hamileyim ve az önce eşimle sohbet ederken acaba erken miydi bizim için bebek dedi aslında gülümseyerek söyledi ama benim çok kafama takıldı bilmiyırum hormonlardan mı benim yaşım 25 eşim 29 1.5 yıllık evliyiz kafamda soru işareti oluştu garip bir endişe hissettim

Kafanda hic soru isareti olusmasın bence cicegim 🌸 sonucta ikiniz icin de bilmediginiz bi serüven olacak ve bence sen de ilerleyen sürecte bunu hissedeceksin belki de :) ben bile bir yandan bebis calısmaları yapmaya calısırken bir yandan ayy acaba hazır mıyım diyorum :)) ara ara böyle panik durumlarının gelmesi cok normaldir diye düsünüyorum ki zaten cevremdeki hamilelerden de sık sık bunu duyuyorum, insallah her sey cok güzel olacak, gönlünü ferah tut 🌸
Evlenirken dügüne son bi hafta kala insanın icini afakan basması gereksiz hüzünlenme ve duygusallasma gibi bi sürec bence bu ☺️

Merhaba uzun zamandır aktif olmuyordum.bu ay tuhaf Bi durum yaşıyorum geç dollenmeden şüpheleniyorum
En son13 şubat adet oldum karnımın içleri aciyor batmalar oluyo adet gecikmesi yaşıyorum 2.gunu test yaptım negatif acaba geç mi 5 yıldır evliyim aranızda böyle yaşayan oldu mu yarın sabah tekrar test yapicam

Merhaba uzun zamandır aktif olmuyordum.bu ay tuhaf Bi durum yaşıyorum geç dollenmeden şüpheleniyorum
En son13 şubat adet oldum karnımın içleri aciyor batmalar oluyo adet gecikmesi yaşıyorum 2.gunu test yaptım negatif acaba geç mi 5 yıldır evliyim aranızda böyle yaşayan oldu mu yarın sabah tekrar test yapicam
Bende aynı şeyi yaşıyorum bakalım sebebi ne çıkacak

canım sormamda sakınca yoksa neden bu kadar karşılar başka cocugun mu anlam veremedim biz cocuk için ölüp bitiyoruz😒
Ya açıkçası yazdıkları bana çok uçarı gelmeye başladı. Uzun süredir okuyorum da. İnandırıcı gelmiyor . Doğurunca altınlar kemerler isteyip kaynana ya da kayınbabamın adını koyacağım sözümü verdim diyen aynı kişi değil miydi? Şimdi de biz çocuk istemiyoruz mu diyorlar

X