💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canım ben adetten 3-4 gün önce öğrendim 22 gibi bir değerle ilk gebeliğimi

Canım çok çok geçmiş olsun. Su an bu sekilde hissetmen çok normal ama inan erkekler bizler gibi değiller. Dediğin gibi yapi meselesi. Bende aynı şeyleri yaşadım babam hastayken eşimden soğudum yeni evliydik çok kötü zamanlar geçirdik ama anladım ki onun tarzı bu. Şevkat gösteremedi istediğim kadar ama hastanede refakatçi kalırken regl tarihim yakın diye çantaya ped koymuş bunu görünce mutlu olmustum mesela salakça olabilir ama belli edemese de ince düşünüyor aslında diye. Çok geçmiş olsun kuzum tekrardan ama erkekler bizim gibi değil gerekirse sen de ona ben diyorum artık moralim bozuk bana sarıl benimle ilgilen diyorum robot gibi yönlendiriyorum zamanla daha iyi oluyorlar

Cnm inşallah dediğin gbi olur

Canım benim çok geçmiş olsun Allahım şifa versin inşallah. Baban iyi olur inşallah. Bence direkt eşinle hissettiklerini paylaş. Konuş seni dinlesin belki anlar söyleyecekleri olur ama içinde tuttukça büyür içinde tutma sakın

canım sormamda sakınca yoksa neden bu kadar karşılar başka cocugun mu anlam veremedim biz cocuk için ölüp bitiyoruz

Özel hastane evimin dibi hemen acilden verdim artık tanıyorlar her ay gittiğim için 10 dakikaya çıkacak sonuç bekliyorum
Acilden nasıl kan veriyorsunuz. B-hcg için acilden kadın doğuma yönlendirmiyorlar mı? Durumunuz acil değil sizin demiyorlar mı Kafamdaki deli sorular

Canım cok gecmiş olsun insallah o kitle iyi huyludur hicbir sıkıntı vermez rabbim yardımcınız olsun
Bu konuda çok haklısın kimseye karşı kendinden ödün vermeyeceksin bende bunu çok iyi anladım

Hepınız ıyıkı varsınız kızlar tesekkurler..tanımadan sevmek bu olsa gerek..inşallah yarın sıze guzel haberlerı yazarım.insanın hayatında iyiki varsın dıyecegı kişiler olmalı gerçekten..

Acilden nasıl kan veriyorsunuz. B-hcg için acilden kadın doğuma yönlendirmiyorlar mı? Durumunuz acil değil sizin demiyorlar mı Kafamdaki deli sorular
Canım şöyle özel hastaneler de lab.a beta yaptırmak istediğini söylüyorsun.
Yani istediğin her zaman gidebilirsin sorun olmuyor.
Ücret ödüyorsun.

Cnm acıle gdıyosun
Sabh kayıt açan kız idrarda çıktımı dıye sordu
Sonra acil doktoruna cıkıyosum
Hocam idrar pozitif beta baktırcam dıyosun
Zten bısey demiyor kan verıyosun

Bn hep aynı hastanede kan verıyorum benide tanıcaklar artık allah tan nöbet değişiyorlar

Herşey gönlünce olsun canım

Yok canım estagfrllah elimden geldiğince yardımcı olurum. Ateşin çok kritik eli kulağında bugün yarın çatlar ateşin yarın ya da bir güne yükselebilir değerlendir bence
Testim baya koyu bugün pik olcak gibi duruyor o yüzden değerlendiricem teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…