💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Selam kızlar
Geçen hafta şehir hastanesi rahim filmi için universite Hastanesi'ne yonlendirdi. Bugün gittim. Burası da rahim filmi cekmiyormus meğer 🤦🏻‍♀️
2 kez kadın doğuma göründüm 1 haftada elde var sıfır.
Adetin 3. Günü gel hormonlara bakalım dediler, bende burda olmayacağım için gelemeyeceğim.

Eklentiler

• IMG_20230320_151943.jpg
    IMG_20230320_151943.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 63
Aynen öyle canım sen kendine değer ver.
Biz kendimize değer vermesek onlar vermez.
Kesinlikle öyle 🙏
Sevindim canım bak kilo da vermişsin aynen devam canım 😘
Tam gaz 😂
Hsg için de Allah kolaylık versin inşallah 🙏🏻 geçmiş olsun canım
Hastanede hsg çekildikten sonra kustum başım döndü bayılmışım acile kaldırdılar
Kızlar ben artık girmeyecem buraya. psikolojik olarak hamileliği çok düşünmeye başladım insan düşündükçe daha çok olmuyor . 3 yumurta ile koca bir negatif gördüm sonuçta psikoloji çok etkili bunu bir kez daha anladım . Ramazan da geldi ramazan da ara verecem sonrasında Allah büyük . Hamile olanları tebrik ederim olmayanlara da Allah kolaylıkla nasip etsin inşaallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun hepimize sağlıklı hayırlı evlat en kısa süre de nasip etsin . Elimden geldiğince deneyimlerimi paylaştım yardımcı olmak adına. Hakkınızı helal edin 🙏🏻
Bizden yana helal olsun sende helal et canım benim yolun açık olsun 😘🙏

Biraz canım sıkkın kızlar.babam rahatsızlandı beyın mr ında bıseyler cıktı.ılaclı mr cekılecek aksam 9 da.gecen senede esımın babası bu tarz bı rahatsızlık gecırmıstı ben taa ankaraya kendım goturmustum ısten ızın alıp hergun yanındaydım.ama eşim belkı kotu nıyeyınden degıl yapısı bu oldugundan onu cok yanımda hıssedemıyorum acıkcası.benım aılesıne ılgımın uzuntumun yuzde 10 u ancak var.ben daha sefkatlı olmasını bu zor gunlerde daha ılgılı olmasını beklerdım.boyle bırıyle bir ömür gecermı bunu düşünüyorum açıkcası…hayırlısı ama ıcıme bı sogukluk dustu acıkcası
Çok geçmiş olsun canım İnşAllah bir an önce sağlığına kavuşur baban 🤲🏻 Dualarımda olacaksınız.

Bence eşinle konuşmalısın o şekilde daha iyi anlarsın düşüncelerini. Her insan farklı sonuçta bir çok kategoride gruplanabiliyoruz. Sen farklı kişiliktesin o farklı. Belki gerçekten üzülüyordur ama bunu çok belli eden bir yapısı yoktur. Bir de erkek sonuçta kadınlar kadar duygusal anlamda etkilenmezler doğal olarak. Yani bence eşinin duygularının kıyası seninki olmamalı

Kızlar ben bugun hsg çekildim şimdi aşılama için ne yapılacak doktorun yanına gittim yerinde yoktu şimdi ne yapmam lazım ne zaman doktora gitcem tekrar randevu alim mi ( bide kaynanamlar aradı Bi ton laf ettiler biz çocuk istemiyoruz falan dediler dedim sizi ilgilendirmez ben bakacam çocuğa dedim olsun doğurma gerek yok dedi bende suratına kapattım sinirden)

Canım bende neden olumsuza yorduğunu anlamadım. Senin testlerin zaten sildikten koyulaşıyordu. Bence 3 4 gün sonra tekrar kan ver. Benim komşum adet günü erken gebelik testiyle o kadar silik öğrenmişti ki fnd_50 fnd_50 ninki gibi. Öğlen öğrenip akşama kan verdiğinde 6 çıkmıştı. Ve artışı hep 2 kattan biraz az olarak ilerledi. Ve şimdiki hamileliği gayet iyi gidiyor. Bence üzülmek için erken. Hayırlısı hayırlı vakitlerde olsun 🤲🤲
T TASUU çok haklısın canım Tikabasa Tikabasa İnşAllah çok güzel sonuçlarla devam eder gebeliğin 🤲🏻

Kızlar ben bugun hsg çekildim şimdi aşılama için ne yapılacak doktorun yanına gittim yerinde yoktu şimdi ne yapmam lazım ne zaman doktora gitcem tekrar randevu alim mi ( bide kaynanamlar aradı Bi ton laf ettiler biz çocuk istemiyoruz falan dediler dedim sizi ilgilendirmez ben bakacam çocuğa dedim olsun doğurma gerek yok dedi bende suratına kapattım sinirden)
Canım çok geçmiş olsun süreç konusun da bir fikrim yok.
Sen karşı taraf ile muhattap olma bence.
Bana kalırsa oğlunun yaramazlığından daha çok kaynanan gilin düşüncesinden eşin bu çocugu istiyor mu? Eşin senin ne kadar yanında olacak bunları değerlendir canım.

Saolun canlarım🙏Soylesemde pek anlayabılecek kapasıtede oldugunu sanmıyorum.mesela benle gelebılır oda doktora ben soyledıkten sonra gelmesının benım ıcın bı anlamı yok malesef ki..aksam 9 da gıderken ben goturcem annemlerı senın gelmene gerek yok dıyecegım zaten.sende gelırsın demıstım sabah hastalık fln kaparız dıyor( sanırım covıdde oldular aynı zamanda henuz testlerının sonucları cıkmadı) yanı ben bısey anladım ama dunden berı gercekten insanın kendınden baska kımsesı yok herkes hep bana hep bana diyor aılesıde oyle.kendılerıne bısey oldumu kıyametlerı koparıyolar ama herkes sadece kendısıne..etrafım düşüncesiz insanlarla örülmüş resmen.hayırlara cıksın bakalım ınsallah kötü birşey cıkmaz dün acıldekı beyın mrında bı kıtle cıktı bugun ılaclı mr cekılecek.ama ben bunu unutmam yani.herkes ettıgı kadarını alır şu saatten sonra.
Bu konuda çok haklısın kimseye karşı kendinden ödün vermeyeceksin bende bunu çok iyi anladım

Canım çok geçmiş olsun süreç konusun da bir fikrim yok.
Sen karşı taraf ile muhattap olma bence.
Bana kalırsa oğlunun yaramazlığından daha çok kaynanan gilin düşüncesinden eşin bu çocugu istiyor mu? Eşin senin ne kadar yanında olacak bunları değerlendir canım.
Eşim çocuk istiyor hatta bugun aramız Bi tık daha iyi hayatta ona annesini kötülemedim bana o kadar şey yaşatmasına rağmen ama bugun dayanamadım dedim ki annen beni aradı bebek yapma falan dedi diye söyledim dedi boşver onları hatta bu konuşmanın üstüne annesi aradı oda ne var dedi suratına kapattı

Saolun canlarım🙏Soylesemde pek anlayabılecek kapasıtede oldugunu sanmıyorum.mesela benle gelebılır oda doktora ben soyledıkten sonra gelmesının benım ıcın bı anlamı yok malesef ki..aksam 9 da gıderken ben goturcem annemlerı senın gelmene gerek yok dıyecegım zaten.sende gelırsın demıstım sabah hastalık fln kaparız dıyor( sanırım covıdde oldular aynı zamanda henuz testlerının sonucları cıkmadı) yanı ben bısey anladım ama dunden berı gercekten insanın kendınden baska kımsesı yok herkes hep bana hep bana diyor aılesıde oyle.kendılerıne bısey oldumu kıyametlerı koparıyolar ama herkes sadece kendısıne..etrafım düşüncesiz insanlarla örülmüş resmen.hayırlara cıksın bakalım ınsallah kötü birşey cıkmaz dün acıldekı beyın mrında bı kıtle cıktı bugun ılaclı mr cekılecek.ama ben bunu unutmam yani.herkes ettıgı kadarını alır şu saatten sonra.
canım üzme kendini baban için acil şifa diliyorum erkekler biraz soğuklar ve sanırım eşin işin ciddiyetinde degil yada önemsiz bi rahatsızlık gibi düşünmüş olabilir sen güzelce dile getir böyle günlerde eşlerin destegi çok önemli ve destegi olur olmaz istiyorsun çünkü hep sen destek oluyorsun biraz da o olsun istiyorsun bu cok dogal kendini yıpratma babanın sağlığı daha önemli umarım eşinde bunun farkında olur 🙏

Ay Allahım yarabbim ya sabır. Onlara ne acaba. Çocuğu göstermesen yeri yani

Eşim çocuk istiyor hatta bugun aramız Bi tık daha iyi hayatta ona annesini kötülemedim bana o kadar şey yaşatmasına rağmen ama bugun dayanamadım dedim ki annen beni aradı bebek yapma falan dedi diye söyledim dedi boşver onları hatta bu konuşmanın üstüne annesi aradı oda ne var dedi suratına kapattı
Oh iyi olmuş

Biraz canım sıkkın kızlar.babam rahatsızlandı beyın mr ında bıseyler cıktı.ılaclı mr cekılecek aksam 9 da.gecen senede esımın babası bu tarz bı rahatsızlık gecırmıstı ben taa ankaraya kendım goturmustum ısten ızın alıp hergun yanındaydım.ama eşim belkı kotu nıyeyınden degıl yapısı bu oldugundan onu cok yanımda hıssedemıyorum acıkcası.benım aılesıne ılgımın uzuntumun yuzde 10 u ancak var.ben daha sefkatlı olmasını bu zor gunlerde daha ılgılı olmasını beklerdım.boyle bırıyle bir ömür gecermı bunu düşünüyorum açıkcası…hayırlısı ama ıcıme bı sogukluk dustu acıkcası
Çok buyuk geçmiş olsun cnm
Rabbim şifa versın🙏

X