💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Selam kızlar
Geçen hafta şehir hastanesi rahim filmi için universite Hastanesi'ne yonlendirdi. Bugün gittim. Burası da rahim filmi cekmiyormus meğer
2 kez kadın doğuma göründüm 1 haftada elde var sıfır.
Adetin 3. Günü gel hormonlara bakalım dediler, bende burda olmayacağım için gelemeyeceğim.

Eklentiler

• IMG_20230320_151943.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 63
Aynen öyle canım sen kendine değer ver.
Biz kendimize değer vermesek onlar vermez.
Kesinlikle öyle
Sevindim canım bak kilo da vermişsin aynen devam canım
Tam gaz
Hsg için de Allah kolaylık versin inşallah geçmiş olsun canım
Hastanede hsg çekildikten sonra kustum başım döndü bayılmışım acile kaldırdılar
Bizden yana helal olsun sende helal et canım benim yolun açık olsun

Çok geçmiş olsun canım İnşAllah bir an önce sağlığına kavuşur baban Dualarımda olacaksınız.

Bence eşinle konuşmalısın o şekilde daha iyi anlarsın düşüncelerini. Her insan farklı sonuçta bir çok kategoride gruplanabiliyoruz. Sen farklı kişiliktesin o farklı. Belki gerçekten üzülüyordur ama bunu çok belli eden bir yapısı yoktur. Bir de erkek sonuçta kadınlar kadar duygusal anlamda etkilenmezler doğal olarak. Yani bence eşinin duygularının kıyası seninki olmamalı

Kızlar ben bugun hsg çekildim şimdi aşılama için ne yapılacak doktorun yanına gittim yerinde yoktu şimdi ne yapmam lazım ne zaman doktora gitcem tekrar randevu alim mi ( bide kaynanamlar aradı Bi ton laf ettiler biz çocuk istemiyoruz falan dediler dedim sizi ilgilendirmez ben bakacam çocuğa dedim olsun doğurma gerek yok dedi bende suratına kapattım sinirden)

T TASUU çok haklısın canım Tikabasa İnşAllah çok güzel sonuçlarla devam eder gebeliğin

Canım çok geçmiş olsun süreç konusun da bir fikrim yok.
Sen karşı taraf ile muhattap olma bence.
Bana kalırsa oğlunun yaramazlığından daha çok kaynanan gilin düşüncesinden eşin bu çocugu istiyor mu? Eşin senin ne kadar yanında olacak bunları değerlendir canım.

Bu konuda çok haklısın kimseye karşı kendinden ödün vermeyeceksin bende bunu çok iyi anladım

Eşim çocuk istiyor hatta bugun aramız Bi tık daha iyi hayatta ona annesini kötülemedim bana o kadar şey yaşatmasına rağmen ama bugun dayanamadım dedim ki annen beni aradı bebek yapma falan dedi diye söyledim dedi boşver onları hatta bu konuşmanın üstüne annesi aradı oda ne var dedi suratına kapattı

canım üzme kendini baban için acil şifa diliyorum erkekler biraz soğuklar ve sanırım eşin işin ciddiyetinde degil yada önemsiz bi rahatsızlık gibi düşünmüş olabilir sen güzelce dile getir böyle günlerde eşlerin destegi çok önemli ve destegi olur olmaz istiyorsun çünkü hep sen destek oluyorsun biraz da o olsun istiyorsun bu cok dogal kendini yıpratma babanın sağlığı daha önemli umarım eşinde bunun farkında olur

Ay Allahım yarabbim ya sabır. Onlara ne acaba. Çocuğu göstermesen yeri yani

Oh iyi olmuş

Çok buyuk geçmiş olsun cnm
Rabbim şifa versın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…