💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Bezgininsan Bezgininsan
Cnm doğru söylüyorsun
Bnde Çarsamba kanı verip arkadaşlarla helalleşicem sanırım 🙄

Betaymış, yumurtlama, ovü testi Gercekten büyük stres
Zoraki gün aşırı ilişki o da stres
Folik asit, vıtamin, pekmez, ceviz...

Olacagı varsa inanki bunların hiçbirinden haberı olmayan kadınların bebekleri sağlıklı ilerliyor, benım çevremde oyle
Eşi Madde kullanan tanıdığım 2.ciye hamile ve bunların hiçbirinden haberı bıle yok
Hamileliğini 3. Ayda öğrendi üstelik, dikkat bıle etmedi yani düşün,
Yani demem o ki..
Rabbim ne zaman ol derse🙏

Muallak bir sonuç çıktı napıcam bilmiyorum
Kız pozitif bence adetine kaç gün var acaba bendemi kan versem diye şuan kara kara düşünüyorum 😅 senin kaç dakika içinde çıkmıştı o silik çizgi

Eklentiler

• IMG_20230320_151943.jpg
    IMG_20230320_151943.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 65
Kizlar femera ile yumurta büyüttük 9 da catlaama iğnesi yaptık test yaptım ilk 15 Mart'ta negatif bugün yaptım 20 Mart negatif 11.gunum oluyor topikte filan hiç denk geldiniz mi bu tarihlerden sonra pozitife dönen beklemeli miyim hayalet cizgi dahil olmadı 6. Gün itibarin de

Bezgininsan Bezgininsan
Cnm doğru söylüyorsun

Olacagı varsa inanki bunların hiçbirinden haberı olmayan kadınların bebekleri sağlıklı ilerliyor, benım çevremde oyle
Eşi Madde kullanan tanıdığım 2.ciye hamile ve bunların hiçbirinden haberı bıle yok
Yani demem o ki..
Stres herşeyi etkiler. Bu grupta çok stres hakim. Ben okudukça etkilenmeye başladım daha az giriyorum. Çünkü düşük, kimyasal gebelik, dış gebelik, kanama vs bunları detaylı detaylı burda okudukça rüyalarıma girmeye başladı. Allah korusun herkesin başına gelebilir tabi bunlar ama etkileniyor insan ve kendini büyük bir yükün altındaymış gibi hissediyor. Burda birisinin karamsar olması diğer okuyanları da acaba benim de mi olmayacak, bu ay da olmadı ya olmazsa, benim de düşecek, bak değerim de artmadı gibi düşüncelere sokuyor. Allah isterse herşey olur yeter ki sakin kalalım ve karamsar olmayalım 🙏

Bence başka doktora gitmelisin
3 tane ayrı uzmana gösterdim biri Kayseri’de biri İstanbul’da biri burda. Hepsi de hidrosalpinks dedi. Alınmazsa tüp bebek bile tutmaz dediler. 22 bin diyor özeller ameliyat için. Devlette zaten hsgye bile yalvar yakar baktırdım. Sinirlerim alt üst oldu…

3 tane ayrı uzmana gösterdim biri Kayseri’de biri İstanbul’da biri burda. Hepsi de hidrosalpinks dedi. Alınmazsa tüp bebek bile tutmaz dediler. 22 bin diyor özeller ameliyat için. Devlette zaten hsgye bile yalvar yakar baktırdım. Sinirlerim alt üst oldu…
Çok geçmiş olsun Kayseri de kime gittiniz

Kesinlikle öyle 🙏

Tam gaz 😂

Hastanede hsg çekildikten sonra kustum başım döndü bayılmışım acile kaldırdılar

Bizden yana helal olsun sende helal et canım benim yolun açık olsun 😘🙏
Çok geçmiş olsun canım hsg biraz ağrılı bir işlem tansiyon düşebiliyor . İnşallah herşey yolundadır sonucların da temiz çıkar 🙏🏻 benden yana da helal olsun canım 🥰 ara ara gelirim yine 😁

Bezgininsan Bezgininsan
Cnm doğru söylüyorsun

Yani demem o ki..
Valla artık rüyalarıma girmeye başladı çok stres yaptım ikinci hamileliğimde hiç bilmeden hamile kalmıştım çünkü umursamıyordum dünya yansa umrumda değildi varsa yoksa sağlığımı düşünüyordum başka bir rahatsızlığım vardı diye çocuk en son istediğim şeydi ama hamile kalmıştım hemde bir sürü ilaç kullanırken o da yaşamadı ama en azından artık nedenini biliyorum pıhtılaşma yatkınlığım varmış. Artık kafamı boşaltmam lazım Çarşamba kan testinden sonra spora yazılacam hem zayıflar hem kafa dağıtırım oruçla 🙏🏻 inşallah hamileliğin güzel sonuçlanır canım rabbim gönlüne göre versin 🙏🏻❤️

Merhabalar,
Maalesef 10 günün ardından kan sonucum negatif çıktı. Yumurtalarım güzel görünüyormuş fakat kullandığım plentyfert (vitamin) süreci yeni baştan kendine göre yaptığı için gecikmelerin olması normalmiş. Bu tarz takviye edici vitaminler bu gecikmeleri yaparmış. Eğer böylee bir durum yaşayan varsa bilgilendirmek istedim. Cumartesiye kadar regl olmazsam adet sökücü olan tarlusal kullanacağım.

Muallak bir sonuç çıktı napıcam bilmiyorum
Yok canım hamile değilsin 5 ten küçük olunca negatif . 5 -10 arası olabilir tekrarlanma lazım 10. Ve üstü kesin gebelik oluyor senin çok düşük çıkmış . Eskiden benim 4.63 çıkmıştı ertesi gün adet olmuştum . Bekle adet olmazsan yenile testi

X