💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Onların değişmediği gibi biz de değişmeyiz canım bende hergün bu kararlarla yola çıkıyorum ama yine bakıyorum ben ben olmuşum onlar bilmesin boşver Rabbim bilsin

Çok geçmiş olsun, insallah korkulacak bir sey cıkmaz ki hissiyatım bu yönde su an babanızla ilgili durumdan dolayı zaten duygusalsınız, muhakkak ki insan kırılıyor ama simdi herhangi bir seye karar vermek durumunda hissetmeyin kendinizi ve akısına bırakın, negatif noktalara odaklanıp kendinizi esinize karsı doldurmayın, ona da biraz zaman tanıyın, benzer durumu yasamıs olmasından dolayı bu durumu acil durum olarak görmüyor ve hatta bagısıklık kazanmıs olabilir, erkek zihnini gercekten cözemiyorum

Siz su an sadece ailenize odaklanın ve kötü seyler düsünmeyin, Allah gönlünüze ferahlık babanıza sevdiklerinize sifalar versin insallah

Kızlar ben artık girmeyecem buraya. psikolojik olarak hamileliği çok düşünmeye başladım insan düşündükçe daha çok olmuyor . 3 yumurta ile koca bir negatif gördüm sonuçta psikoloji çok etkili bunu bir kez daha anladım . Ramazan da geldi ramazan da ara verecem sonrasında Allah büyük . Hamile olanları tebrik ederim olmayanlara da Allah kolaylıkla nasip etsin inşaallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun hepimize sağlıklı hayırlı evlat en kısa süre de nasip etsin . Elimden geldiğince deneyimlerimi paylaştım yardımcı olmak adına. Hakkınızı helal edin

fnd_50 abla bugün ateşim baya düşmüş 35.80leri gördüm ovümde bu şekilde pik mi yoksa akşama pik olur mu? Hakkını helal et inşallah darlamıyorumdur seni

Eklentiler

• Screenshot_20230320_143530_com.android.gallery3d.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 54
Çok geçmiş olsun kuzum. İnşallah biran önce güzel haberler alın eşine gelince malesef ki erkekler bizim gibi değiller. Sürekli söylemek zorundayız. Odunlar yani net. Kırıldığını düşüncelerini herşeyi söyle. Ben 4.5 senelik evliliğimde bunu anladım erkeklerden bi şey bekleme söyle yani olay bu

Anladığım kadarıyla burdan öğrendiğime göre pike yakın sanki cnm
Evet evet benim böyle çıkınca genelde akşam tam koyu çıkıyor 7de tekrar yapıcam bugünü değerlendireyim mi yoksa yarın mı değerlendireyim

Onların değişmediği gibi biz de değişmeyiz canım bende hergün bu kararlarla yola çıkıyorum ama yine bakıyorum ben ben olmuşum onlar bilmesin boşver Rabbim bilsin
Evet o konuda çok haklısın değişmek çok zor minnoş kalbımız degısmıyor gun sonunda yıne aynıyızsagol guzel dıleklerın ıcın ıyı geldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…