💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Canım daha ben hamile olup olmadığımı bilmiyorum ama benim bu ay ilk kez idrar rengim değişti ama en cok dikkatimi ceken kokusu. Sende oldumu değişiklik
Yok kuzum olmadı. Ancak şöyle bir durum var. Elimden su bardağı hiç eksik olmaz çok fazla su içerim. O etkilediyse bilemiyorum. Zaten hamilelik var mı yok mu belli değil henüz. Ufak bir kamu oyu yoklaması yapim dedim

Canım bende koyulaşma ve hafif koku değişikliği oldu sanki. Bir de sık idrara çıkmaya başlayınca da sürekli ağız kuruluğum oluyordu

Katılıyorum fazlasıyla arttı ve dogan bebekler hep alerjik özellikle bunu doktordan duyduk yeni bebekler hep alerjik doguyor artık diye cevremde 4 kişinin bebeği alerjik
En basiti benim oğlum örnek. İnanılmaz alerjik inanılmaz ah ah geçen bahsettim biliyorsunuz zaten

Tüh bir an ümitlendim bende Allahim vücutta ki en ufak değişiklikler de hamilemiyim acaba diye dusunmekten kafayi yiyecem az kaldi

Cnm sen bu testin fotoğrafını hemen mi çektin? Fotoyu yaklaştrınca pembelik gördüm
10 dk içinde çektim kuzum. Ay ciddi misin inşallah Bilemiyorum ya ben sadece hafif bir gölgeliğimsi bişi görüyorum malum günlerdir yapıyorum bu testi ve hiç böyle gölgemsi bişi olmamıştı. Ancak test de sorunlu olabilr. Yarın sabah ilk idrarla bakalım bakalım

Covid olup aşı olup bir sürü sağlıklı gebelik geçirip doğuran yakınlarım da oldu ama bilmiyorum kafam çok karışık. Bence yenilen içilenler hep hormonlu vs hepsi etkiliyor sanırım ama arttı ya
Evet cnm çok arttı
Ama dediğim gbi ben sadece burda duyuyorum
Yakınlarımdan, arkadaş ve akraba cevrem den hiç boyle seyler duymadım,
Buraya gitmeseydim duymayacaktım, bnım cevre de betayı bıle rakip etmıyorlar
Kimyasalmış, kese bozukmuş, boş gebelikmiş, dış gebelikmiş vs.
Hiç duymadım

Bnde 4 tane sinovac oldum
Şuan çok pişmanım aşı olduğuma
Korona geçirmedim ama
Ben 2 sinovac 1 biontech oldum. Ben biontech olduğuma pişman oldum. Çünkü ondan önce hiç hasta olmazdım ben bağışıklığım çok kuvvetlidir ama her sene muhakkak bir-iki defa ateşli ağır hastalık geçiriyorum artık.

Yumurtlamanın kaçıncı gunuydu

Eşim bugun kalbimi çok kırdı dedi ki aynı annen gibi şişko olmuşsun kalk zayıflama hayvan gibi yiyorsun hep para istiyorsun sana para yetişterimiyorum dedi ay şuan dokunsalar ağlıcam sinirden çocuğa bağırıyorum offf

Bende gördüm bu çok hassas çok küçük beta yı algılıyor aynı testten varsa sabah tekrarla daha rahat görürsün canım

Ben hepsini biontech oldum, ablam eşim annem de öyle. Valla isyan etmek değil de keşke yaşanmasaydı gerçekten. Bende aşı olduktan sonra çok hastalanmaya başladım. Şükür halimize. Allah bu günlerimizi aratmasın.

Yumurtlamanın kaçıncı gunuydu
Hiç bir fikrim yok kuzum ya. Ovulasyon testi yapmadım bu ay. Salcam demiştim bu ay için. 10 Mart tarihinde sadece 1 gün ancak aşırı yoğun yumurtlama akıntım geldi, baya geldikçe geldi. Sonrasında ne gün yumurtladım acaba bilemiyorum. 11 ya da 12 Mart olabilir diye düşünüyorum ben.

Eşin sana sen çocuğa, hadi eşin bir ayıp etmiş sen niye bağırıyorsun yavrum masumuna. Çocuğundan çıkartma hıncını bence eşinle aranda ne olursa olsun. Eşin de çok acımasız konuşmuş. Ne diyeyim bilemedim. Her çiftin kendi arasında oluyor iletişimi ancak biraz olaylar sakinleşince konuş olmadı, kırıldığını söyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…