💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Akşam testimi de yaptım ve bir an yüreğim ağzıma geldi gibi oldu. Sanki gölge görüyorum gibi oluyor ilk kez. Gerçi pembe çizgi görene kadar gölgelerle işim olmaz. 😄
Uzun zamandır efekt yapmıyordum ama içimden senin testine efekt yapmak geldi. Çünkü ben kırmızılı görüyorum. Hayırlısıyla vardır 🤲

Eklentiler

• 20230319_221136.png
    20230319_221136.png
    277,7 KB · Görüntüleme: 73
Canım ince bir çizgi görünüyor ama inşallah bu predictorun kendi çizgisi değildir benim olayı hatırlıyorsun 😢
Evet cnm aşırı dikkatli bakınca görünüyor. Predictor geçen ay yaktı beni de. Salı gününü bekleyeceğim bakalım.

Ayyy bugün haber gördüm ama doğru mu bilmiyorum Almanya da insanlar aşıya dava açıyormuş bize zarar verdiniz diye. İnşallah öyle bi şey yoktur 🤷🏼‍♀️
Ya sadece aşı degil. aşı olmayip bir sekilde hastaligi gecirip de vucuda girmesi bile etkiledi bence hepimizi. Belirtili ya da belirtisiz herkesten gecti bir sekilde. Etkileri uzun yillar sonra ortaya cikacak durumu biz su an yasiyor olabiliriz

Ya bir şeyin farkında mısınız? Hep mi böyleydi son zamanlarda mı arttı acaba ben anlamıyorum. Son dönemlerde bu kimyasal gebelik ya da sağlıksız gebelik olayı çok artmadı mı sizce😔 bunun sebebi ne olabilir acaba. İnsan üzülüyor ve korkuyor ya…
Cnm farkındayız
Biz buraya çok takıldığımız içinde bunları bılıyoruz, görüyoruz
Bn buraya girmeden önce bu kadar bılmıyordum mesela, kimyasaldan hiç Haberım yoktu
Şimdi birisi hamiş olsun hep Bı kaygı
Gebeliklerın yarısı sağlıksız😔
Eskiden yokmuş bunlar bnce bu kadar
Kimse kaygılanmıyormuş

Ya sadece aşı degil. aşı olmayip bir sekilde hastaligi gecirip de vucuda girmesi bile etkiledi bence hepimizi. Belirtili ya da belirtisiz herkesten gecti bir sekilde. Etkileri uzun yillar sonra ortaya cikacak durumu biz su an yasiyor olabiliriz
Evet o da doğru. Ve ben çok ağır geçirdm ayağa kalkıp yürüdüğüm zamanlarda nefessiz kaldım 🙈

Offf var ya alerji aşırı illet aşırı. Benim astım alerjisi haricinde bir de cildim de çok alerjik neler yaşıyorum neler 😪😪😪
Ay inanmıyorum aynı ben. Astım alerjisi de var, cilt alerjisi de. Senelerdir çekiyorum. Elime deterjan deysin hemen kabarır. Makyaj yapamam, suratım kabarır.

Ay inanmıyorum aynı ben. Astım alerjisi de var, cilt alerjisi de. Senelerdir çekiyorum. Elime deterjan deysin hemen kabarır. Makyaj yapamam, suratım kabarır.
Ben de öyleyim kuzum ben de. Artık öğrenciler bile alıştı hocam yine hasta olmuşsunuz diyorlar. Makyajdan değilde temizleyicilerden oluyor benim. Bebek şampuanı en güzeli 👍🏻

Uzun zamandır efekt yapmıyordum ama içimden senin testine efekt yapmak geldi. Çünkü ben kırmızılı görüyorum. Hayırlısıyla vardır 🤲
Ayy kuzum bunda daha bariz belli oldu. 😍🙏 Hayırlısı, inşallah vardır da güzel haberiyle şenlenir yuvamız. Yoksa da sorun etmek yok zaten.

X