💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Peki canım yanlış anlamazsan sen neden 2. çocuğu yapmak istiyorsun?

Devlette yada araştırma Hastanesi'nde vardı sanki ücretsiz diyetisyen ona git ya da öğünleri kısarak başla eski diyet programımı bulursam Atarım sana canım . Yani bana ilk baştan beri mevzu kilo değil gibi geldi erkekler genelde başka şeye kızıp saçma sapan bir mevzudan tartışma çıkartıyorlar çünkü . Keşke çalışıp bakıcı tutsaydın ya da kreşe verebilseydin . kaç yaşında oğlun ? Yani bu erkekleri anlamıyorum ya çalışmıyorsun niye çalışmıyorsun oluyor çalışıyorsun bu kez para mevzusunu sorun ediyorlar . Takma canım şimdi öfkelisin biraz sakinleşince düzelir inşallah

Ne güzel söylemişsin.. kadın cocuk doguruyor en büyük şeyi yapıyor da kilo alıyor veya hormonlardan oluyor onlara ne oluyor da alıyorlar

bagısıklık süper masallah aşı olana da bişey denmez kuzum heryere giriş yasaklanmıstı ve dediğin gibi çalısanlar da mecbur kaldı
Benim bakmam gereken hayvanlar vardı o yüzden iznimiz vardı çıkabiliyorduk evet çalışanları da mecbur bıraktılar bende çevremden çok tepki aldım neden olmadınız niye karşısınız sizin yüzünüzden hastalık bitmiyor işte neler neler

Ne güzel söylemişsin.. kadın cocuk doguruyor en büyük şeyi yapıyor da kilo alıyor veya hormonlardan oluyor onlara ne oluyor da alıyorlar
Kesinlikle. Bizim hormon sıkıntımız var, çocuk doğrunca kilo vermesi zor olabiliyor. Ayrıca kadın metabolizması erkeğe göre 2 kat daha yavaş çalışıyor. Aynı anda bir erkek ile aynı diyet ve sporu yapmaya başlayın o daha hızlı forma girip kilo verir.

Peki onun bahanesi ne?

Be de 10 gün önce kürtaj oldum 2 gün sonra iğne yaptılar hastaneden çıktım değerlerim düşmeye başladı ama geceden beri çok ağrım var öksürsem canım yanıyor lavaboya gitsem agridan olucem bunlar ne zaman geçecek ilaç da vermediler normalmi bu ağrı acaba

Canım Dukan içeceği baya ödem attırıyor onu yap bnde 2 ay adet göremedim şiştim sonra onu içtim 10 gün her gün su gibi tükettim. Spor da yaptım ödem gitti boğazımdan da kıstım eşim hemen zayıflamışsın dedi . Sen de yap onu canım adet olursan zaten baya ödem gidiyor .

Evet dogru diyorsun cok tepkiler oldu ama geçti gitti valla

Cok geçmiş olsun rabbim saglıklı evlat nasip etsin insallah

Evet evettt hicbir bahane yok asla bir erkegin kadına laf söylemesini kaldıramıyorum

Canım işte anlamayana istediğin kadar anlat yine anlamaz . Allah akıl fikir versin böyle adamlara . Yazık kadınlar böyle adamlardan çekiyor malesef

Sonunda beni anlayan biri çıktı ben çok çektim bu zamana kadar her şeye göz yumdum aklına gelebilecek her şeye şiddet te dahil buna ama bu son şansı acaba çocuk yapmasam mı diye düşünüyorum şuan

Ben değil artık o kaybeder ben susmicam bu zamana kadar ona bebek gibi baktım kendimi saldım şimdi kendime ve çocuğuma bakıcam herkes kendine Müslüman nede olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…