2023 kasım transfer

Merhaba.
17 kasım cuma günü 5. Gün embriyosu 5aa kalite tek transferim oldu. Benim cok kasık ve bel ağrım oluyor aynı durumda olanlar varmı? Günler geçmiyor :) erken test yapanlar varmi

Merhaba.
17 kasım cuma günü 5. Gün embriyosu 5aa kalite tek transferim oldu. Benim cok kasık ve bel ağrım oluyor aynı durumda olanlar varmı? Günler geçmiyor :) erken test yapanlar

Güzel haberlerini bekliyorum bu hafta ☺️☺️
Merhaba bende bu süreçteyim 5. Gün 2 tane embriyom donduruldu biri 4aa kalitede biri 3aa kalitede doktorum ikisini de transfer edeceğini söylemişti son muayene de opu’dan sonra 2 ay sonra transferimi yapıcaklar sizin ki çift embriyo görünce yorumlarınızı okudum testinizi gördüğüm an sevinçten ağladım inşallah çok güzel ilerler sağlıkla kucağınıza alırsınız sizin embriyo kaliteniz neydi aceba umut arıyorum kendime 🙏🏻🌸

Merhaba bende bu süreçteyim 5. Gün 2 tane embriyom donduruldu biri 4aa kalitede biri 3aa kalitede doktorum ikisini de transfer edeceğini söylemişti son muayene de opu’dan sonra 2 ay sonra transferimi yapıcaklar sizin ki çift embriyo görünce yorumlarınızı okudum testinizi gördüğüm an sevinçten ağladım inşallah çok güzel ilerler sağlıkla kucağınıza alırsınız sizin embriyo kaliteniz neydi aceba umut arıyorum kendime 🙏🏻🌸
Embriyo Kalitelerin değerini bilmiyorum canım en iyi durumda diye söylediler sadece , transfer sürecim çok güzel geçti umarım seninde güzel geçer güzel haberler alırsın ☺️

Embriyo Kalitelerin değerini bilmiyorum canım en iyi durumda diye söylediler sadece , transfer sürecim çok güzel geçti umarım seninde güzel geçer güzel haberler alırsın
Bende çalısıyorum işe gidip geliyorum . Normal evde işlerimi yapıyorum ama bende uzanmıyorum süpürge vs yapmıyorym cok eğilmiyorm bse de kaldırmıyorum . Cok hızlı yürümemeye calısıyorm falan 😃 zaten halimde yok 😃
ne yaptın canım gittin mi doktora

hayırlı olsun canım en güzelleri olsun benimde 1 adet 5AA transfer ettiler çok şükür pozitif sonuç aldım yarın kese görmeye gidicem😍

Embriyo Kalitelerin değerini bilmiyorum canım en iyi durumda diye söylediler sadece , transfer sürecim çok güzel geçti umarım seninde güzel geçer güzel haberler alırsın

ne yaptın canım gittin mi doktora
Keseyi gördüm ben coook sükür

X