2023 kasım transfer

Yaa neler yaşamıssınz ne kdar zor geçmiş cok geçmiş olsun. Kaç yumurta toplandı. Benim 27 toplandı bende acıdan ağlayarak uyandım iğne yaptılar geçti
11 yumurta toplandı 8 tanesi işleme alındı 2 tanesi 5 güne geldi ve donduruldu biri 4aa biri 3aa kalitede

ben 38 yasindayim be pazartesi transfer olacak . sadece iki 5 gunluk embriyom var . acaba tek mi yoksa cift transfer yapsam ? kafam cok karisik .

ben 38 yasindayim be pazartesi transfer olacak . sadece iki 5 gunluk embriyom var . acaba tek mi yoksa cift transfer yapsam ? kafam cok karisik .
Doktor durumuna göre karar veriyo ona bırak bence. Benimde 2 transfer olcaktı sonra yasımdan dolayı tek yapıldı. Kaliteleri nasıl embriyoların

Bugün kanamam geldi yoğun bir şekilde çok korktum doktor çağırdı hemen şükür bebeğin kalp atışını duyduk 😍 ama düşük tehlikesi olabilir dedi iğneleri arttırdı sizde dikkat edin kızlar

Çok dikkat et kendine canım , ben de bugun kalp atışını duydum bebişin ☺️☺️
Bugün kanamam geldi yoğun bir şekilde çok korktum doktor çağırdı hemen şükür bebeğin kalp atışını duyduk 😍 ama düşük tehlikesi olabilir dedi iğneleri arttırdı sizde dikkat edin kızlaren de bugun

Bugün kanamam geldi yoğun bir şekilde çok korktum doktor çağırdı hemen şükür bebeğin kalp atışını duyduk 😍 ama düşük tehlikesi olabilir dedi iğneleri arttırdı sizde dikkat edin kızlar
Aa cok geçmiş olsun .. aynı degilmiyiz seninle duyabildin mi süpeeer cok sevindim 🥰🥰🥰

Çok dikkat et kendine canım , ben de bugun kalp atışını duydum bebişin ☺️☺️
Aay 🙏🥰🥰 kaç haftaydı sizin
Ağır bseymi yaptın ya yordunmu kendini

Aay 🙏🥰🥰 kaç haftaydı sizin

Ağır bseymi yaptın ya yordunmu kendini
Evet canım seninle aynı normalde 8. Hafta çağırmıştı bugün kanama olunca hemen gel dedi duydum çok şükür çalışıyorum iş yerinde sanırım yordum kendimi yoksa evde sağolsun hep eşim yardımcı oluyor sizde dikkat edin kızlar 😍

Evet canım seninle aynı normalde 8. Hafta çağırmıştı bugün kanama olunca hemen gel dedi duydum çok şükür çalışıyorum iş yerinde sanırım yordum kendimi yoksa evde sağolsun hep eşim yardımcı oluyor sizde dikkat edin kızlar 😍
Ay canım sağlıkla devam etsin insallah 🥰🙏🙏🙏🙏🙏 progestan mı verdi

X