2023 kasım transfer

Herkesin hormonlardan kaynaklı farklı oluyormuş sizin 12. gün beta kaç çıktı Allahım sağlıkla kucağımıza alalım inşallah🤲
Benim 8. Gün 27 , 10. Gün 91 , 12. Gün 302ydi.
Iki gün arayla iki katına çıkmış mı diye kontrol ediyorlar yani sağlıklı bir gebelik olarak kabul ediyorlar. önemli olan yükselişi 🙏

12. Gün 469 değer için doktor ikiz olabilir dedi tek embriyo koyulmuştu değer çok mu yüksek
ALlahm ne güzel sonuclar 🙏🙏 ikiz olmasada en azndan sağlıklı bi gebelik cok sükür. Bende ikiz cok istedim transfer gününe kdar ikiz koyulcaktı snra vazgecildi ama olsun hayırlı neyse o olsun

Evet görelimde rahatlayalım birazda olsa sonra birde kalp atışı var mı bekleyişi var😅
Bİzim beklememiz hiç bitmez 😃😃 doğurmadan rahatlamıcam galiba 😃😃 eşim sürekli gelirken test getiriyo yapayım diye inanamıyo hala 😃 bu arada nelere dikkat ediyosunuz ya da ediyomusunuz 🥰

Bİzim beklememiz hiç bitmez 😃😃 doğurmadan rahatlamıcam galiba 😃😃 eşim sürekli gelirken test getiriyo yapayım diye inanamıyo hala 😃 bu arada nelere dikkat ediyosunuz ya da ediyomusunuz 🥰
Aynen öyle canım ☺️ Normal hayatıma devam ediyorum bir tek uzanmıyorum yukarı doğru hızlı hareket etmiyorum ağır kaldırmıyorum daha süpürge açmadım yani kocama yükledim hep 🤣 diğer işleri yapıyorum evde , çalışıyorum işe de gidiyorum yemek için kokal aldım kasaptan suyu çorba falan yapıyorum protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum

Herkesin gönlüne göre olsun inşallah bende 27 Kasım 5. Gun çift embriyo transferi oldum 5. Gun embriyosuydular dün sabah ve bu sabah ilk idrarla test yaptım çok silik çıktı ikisinde de ya beklemek zor dayanamıyorum 6 Aralık test günü ama dayanamıyorum benim gibi erkenden test yapan olumlu olan var mı

Sen dikkat ediyor musun neler yapıyorsun 😊😊
Bende çalısıyorum işe gidip geliyorum . Normal evde işlerimi yapıyorum ama bende uzanmıyorum süpürge vs yapmıyorym cok eğilmiyorm bse de kaldırmıyorum . Cok hızlı yürümemeye calısıyorm falan 😃 zaten halimde yok 😃

Herkesin gönlüne göre olsun inşallah bende 27 Kasım 5. Gun çift embriyo transferi oldum 5. Gun embriyosuydular dün sabah ve bu sabah ilk idrarla test yaptım çok silik çıktı ikisinde de ya beklemek zor dayanamıyorum 6 Aralık test günü ama dayanamıyorum benim gibi erkenden test yapan olumlu olan var mı
Ben evde 5. Gün idrar yaptm çok silikti. 8. Günde kan yaptm beklemek cok zor

Ben 10.günü kan yaptırdım çıktı 12. Günüm bugun birde yaptırdım artış gördüm

Bende çalısıyorum işe gidip geliyorum . Normal evde işlerimi yapıyorum ama bende uzanmıyorum süpürge vs yapmıyorym cok eğilmiyorm bse de kaldırmıyorum . Cok hızlı yürümemeye calısıyorm falan 😃 zaten halimde yok 😃
Güzel haberlerini bekliyorum bu hafta ☺️☺️

İnsallah 🥰🥰

Canım benim 8. Günüm smdi dayanamadım kan verdim 27 cıktı.
2 gün snra tekrar vericem kasık bel ağrısı cok oldu gögslerim sisti ben direk anladım hemen 5. Gün evde test yaptım pozitif gördüm
Hayırlı olsun 🤰🥰 transfer gününü de sayınca mı 5. Gün yaptınız?

X