2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Totem yapayım 🙈 bende kasım annesi olmak istiyorum şöyle bir yerimi alayım 🤲🏻

Çünkü kan testi verdim 2 kere birini 17 Şubat'ta birinlde 24 Şubatta 1000 çıktı sağlık ocağında
Sağlık ocağı 1000 üzerine bakmadığı için değeriniz 1000 diye görünüyor. Ne kadar yükseldiğini anlayamazsınız. Ben de aynı durumdayım. Başka bir merkezden acilden baktırin. 1000 üzeri ama ne kadar yüksek anlaşılmıyor böyle.

Çünkü kan testi verdim 2 kere birini 17 Şubat'ta birinlde 24 Şubatta 1000 çıktı sağlık ocağında
Devlette acile gidin ya da özelde labaratuvardo en fazla 100 TL dir tahminim. Kan vermeden önce durumunuzu söylersiniz kaça kadar baktıklarını sorun dilerseniz boşuna beklemeyin

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-28-12-12-25-921_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-02-28-12-12-25-921_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 95
Devlette acile gidin ya da özelde labaratuvardo en fazla 100 TL dir tahminim. Kan vermeden önce durumunuzu söylersiniz kaça kadar baktıklarını sorun dilerseniz boşuna beklemeyin
Gidecem zaten 6sında bekliyorum işte ama sabırsızlanıyorum Erzincanda yaşadığım için özel pek ilgilendirmiyor o kadarda ucuz bakmıyor

Çok teşekkür ederim 14 şubatta çatlatma iğnesi vurmustum bugün 14. Günü tam adet olmam gereken gündü
Ne güzel iğneyle hemen müjdeli haberi almışsınız🧿 Allah tamamına erdirsin. Ben de 4 gün geçtikten sonra tahlil verdim 1000 uzeri çıktı ben de aynı şekilde göremedim ne kadar olduğunu. Bugün başka merkezde verdim çıkmasını bekliyorum 😍

X