2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

4. Aydan sonra yol açıldı bana bende sadece emziriyorum ve daha kalıtelı beslenıyorum kesınlıkle aç kalmıyorum

60 olsan bile süper yapamam deme çokta güzel oluyor

Halley demeseydin iyiydi. Senelerdir yemedim ama canım çekti şimdi

Bizim tup bebek gecmisimiz var canım, 90 kg idim. Kilo vermem ve paketli gıdaları bırakmam gerektiğini bildiğim için 2 sene çok dikkat etmiştim.. şimdi amacıma ulaşınca çok şükür fena saldım gibi
Ben tatlı krizini hoşaf (şekersiz, kuru üzümlü) ve bitter çikolata ile bastırmaya çalışıyorum diyet kafasına girince. Zaten şeker tüketimini azaltınca insanın canı eskisi kadar çekmiyor. Böyle böyle azalarak bitecek diye umuyorum.
Bir de tatlı krizini ille tatlı ile bastırmaya gerek yok aslında. herkeste farklı olabilir tabii tatlı krizine karşı başvurulacak gıda grubu ama bende mevsimine göre tatlı ekşi meyveler (şimdi mandalina mesela) veya tam tersi hayvansal yağ ( olgunlaştırılmış peynir, söğüş veya çorba olarak sakatat) işe yarıyor, tatlı ihtiyacımı kesiyor mesela.

Emzirirken o kadar kalori hesabına girmek şart olmayabilir. Şekeri ve gereksiz unu kessek yeterli olur gibi geliyor bana.

trueliving_ kuzum emzirirken kalori hesaplamayalım. Zaten kişiden kişiye hareketine bebeğin emmesine göre değişecektir.
Bir anda çok kilo vermeyeceğiz zaten.
Paketli gıdaları bırakmak, karbonhidratı sınırlamak ilk amacımız.
Ve tabiki beyaz şekeri olabildiğince azaltmak

Hooops ve Al_pi böyle bir satış görmedim kızlar hani asla yalnız yürümeyecektik

Ooo süpper hoşgeldin

Yalnız ben şu alkolsüz birayı yeni aklıma getirmiştim arada kaçamak yapabilir miyim Daha başlamadan pazarlık Benden olmaz diyeceğim ama daha önce 17 kilo vermiş biriyim

Yalnız ben şu alkolsüz birayı yeni aklıma getirmiştim arada kaçamak yapabilir miyim Daha başlamadan pazarlık Benden olmaz diyeceğim ama daha önce 17 kilo vermiş biriyim
Malt içecekler anne sütünü arttırıyor psikolojik de olsa iyi geliyor
Psikoloji her zaman her şeyden önde gelir.
Zamana bağlı hedeflerimiz yok zaten. Sağlıklı, mutlu( istediği bedende) anneler olacağız.

Hepimizin vücut kitle indeksine göre haftada vereceği kilo değişecektir. Ancak ortalama haftada 0.5 kilo emzirme sürecinde idealdir. Daha fazlası hem psikolojik hem fiziksel olarak gerekli değil.

Aaa sakatat in böyle bir özelliğini bilmiyordum.. çok saol canım.. yapicax artık ister istemez aynaya bakınca eski formuma dönmem lazım diye konusuyorum kendinle.

Halley demeseydin iyiydi. Senelerdir yemedim ama canım çekti şimdi
Ayy özür dilerim süt çeker diye bir hurafe var sanırım yada gerçek ne olur bugün al ve ye.. Bir daha gıda ismi yazmak yok.. gercekten uzulurum..

Bugün ye diyete ve dikkat etmeye akşam baslariz

Elektrolux hoşuma gitti de bakalım bi
Canım bende Electrolux cam sürahili model var ama o sürahi çok ağır Şöyle sabah kendime hemen bi smoothie yapayım diyemiyorum. Hızı falan güzel hatta alırsan ben farketmemiştim sürahinin altı açılıp bıçaklar çıkıyor temizliği baya kolaylaştırıyor, galiba smoothie aparatlı modeller de var onlar daha mantıklı olabilir. O bıçaklar çıktığı için bi kere bıçaksız takıp motor kısmına kadar yulaf dökmüşüm ama hala çalışıyor xjxjdj

Aaa sakatat in böyle bir özelliğini bilmiyordum.. çok saol canım.. yapicax artık ister istemez aynaya bakınca eski formuma dönmem lazım diye konusuyorum kendinle.
Sakatatın öyle bir özelliği var mı bilmiyorum da beni kesiyor demek istedim. Kolestrolüm yükselince şekerim yükselmiş gibi oluyorsa artık Belli bir doygunluk seviyesine erişmiş oluyorum tarz şeyler tüketince, tatlıyı unutuyorum.

Bu arada karşımıza çıkan reklamlar için forumun yöneticisine mi ulaşmak gerekiyor acaba? Geceden beri gruba baktıkça bizim yağ ın yemekli memekli reklam videosunu görüyorum. Bir aksiyon alsınlar. Ayıptır, diyet grubu burası

Ayy özür dilerim süt çeker diye bir hurafe var sanırım yada gerçek ne olur bugün al ve ye.. Bir daha gıda ismi yazmak yok.. gercekten uzulurum..

Bugün ye diyete ve dikkat etmeye akşam baslariz
Ay aşkolsun. Hamile değiliz sonuçta. Hem ulaşılamayacak şey de değil. Yazacağız her şeyi, boşver sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…