2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Aaa doğum sonrası soya ile zayıflıyoruz programı başlamış yaşasın. Bu grubu çayıma petibör bisküvi batırırken gördüm tatlı baydı şimdi Çiğdem yiyorum 🤣🤣🤣 bende kilomu yazmak görmek duymak dahi istemiyorum kızlar ama aranıza katılıyorum an itibari ile 🥰🥰
soyasosu soyasosu grubun adı bu da olabilirmiş😄😄

Kuzum bende sırt bölgesinde skolyoz var gebelikte emzirmeydi bel ve sırt ağrılarım arttı; kilo verme amacıyla değilde kasları rahatlatma, esneme amacıyla gidiyorum ağrılarım azaldı işte sıkılaşırsam bu da bonusu olacak 😊
Kesinlikle imkan olursa gitmelisin hem fiziken hem ruhen iyi geliyor 😊
Benim de boyunda düzleşme falan vardı sporu bırakınca ağrılarım geri döndü 🥲 Yoga bana çok iyi geliyordu ama evde hiç spor yapamıyorum, o iradeye sahip değilim 😭 Yarın bebiş beni izlerse bi denicem hadi yazdım artık yapmak zorundayım 😂

Bende yürüyüş yapıyorum haftada 4-5 kez 8-10 bin adım oluyor ama bazen hiç hareket olmadığı da oluyor 🤦🏼‍♀️
8 kilo ağırlıkla bacak kası yaparsın kuzum sen😁
Bebekle bacak kası yapılıyorsa yakında bende yaparım ondan 🤣🤣

Oy iki sene mi😵‍💫
Ben hamilelikte 4. Aydan sonra kısmak zorunda kalmıştım, doğumdan sonra kıtlıktan çıkmış gibi oldum🤷🏻‍♀️
Bizim tup bebek gecmisimiz var canım, 90 kg idim. Kilo vermem ve paketli gıdaları bırakmam gerektiğini bildiğim için 2 sene çok dikkat etmiştim.. şimdi amacıma ulaşınca çok şükür 🙏🙏🙏 fena saldım gibi

Bizim tup bebek gecmisimiz var canım, 90 kg idim. Kilo vermem ve paketli gıdaları bırakmam gerektiğini bildiğim için 2 sene çok dikkat etmiştim.. şimdi amacıma ulaşınca çok şükür 🙏🙏🙏 fena saldım gibi
Ben tarçınlı su ıcıyorum tatlı krızını dengeliyor cok tatlı krızlerımde muz tahın , muz fıstık ezmesi , muz kakao olarak tüketiyorum
İncir de beni kesiyor
Züber var birde elimin altında hep

Bize de artık tarifler gelir dimi😍
Gelir geliiir❤️
Ekim anneleri de Kasım annelerine eşlik edebiliyor dimi😁
Bugün halam sen zayıflamışsın sanki dedi üstüne tatlı verdi bi güzel yedim 😁
Yarın tartılıp başlasam iyi olacak galiba 🙈 Hiçbir kıyafetime sığmıyorum
Ben kendim bile ekim annesiyim ama ağız alışkanlığı 🥰
Sen sanırım ağustos oldun hatta dimi?

Kızlar hep smoothie konuştuk iyi bi smoothie blender almak istiyorum ama sürahi olanlardan var mı bi öneriniz?
Bende mix go var vestelin. Gayet memnunum ama çoğu marka aynı görevi görüyor bence. Fiyat performans değerlendirmesi yap sadece 🥰

Kızlar şaka bir yana olmak istemediğim bir kilodayım. Süt olsun diye yedim içtim özellikle tahin helvasını çok abarttım ve doğuma girdiğim kiloya geldim🤦‍♀️ 1 hafta önce diyete başladım ciddi şekilde takıntı yaptım diyebilirim bu halimden çok mutsuzum… öğünlerin porsiyonlarını azalttım, ekmeği ve tatlıyı tamamen bıraktım inşallah işe yarar 🙏

X