2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Bende Al_pi Al_pi gibi meraktan geldim 🤣 çocuk doktoru bana diyet yapma sakın emziriyorsun dedi bebem anne sütünden başka bişey almıyor ve biberonuda reddediyor bende diyet yapmaya 3 ay sonra başlamayı düşünüyorum bu yüzden 🙃 güncel kilom 59 hedefim 54 siz zayıflayın arkanızdan geleceğim kızlar 😂 hepinize başarılar 😄
4. Aydan sonra yol açıldı bana 😂 bende sadece emziriyorum ve daha kalıtelı beslenıyorum kesınlıkle aç kalmıyorum 😂

Benim de kilo 69 hedef 58 olsun :) çook uzun yıllar önceydi 58 baya zor olacak. Şimdiye kadar hiç diyet yapmadım irademde sıfırdır. Tüp bebek doğum derken doğumdan sonra daha ok yemeye başlayanlardanım, dur demem lazım motivasyona ihtiyacım var benim de☺️
60 olsan bile süper yapamam deme çokta güzel oluyor

Selam kızlar, 72 ile hamile kaldım, 85 ile doğuma gittim, doğum sonrası 75 idim ne güzel Allah im hiç bisi yokmuş hemen göbüş bile gider derkeennn hop dün tartildim 80 !!!!!😩😩 ben çok abur cubur a tatlıya düştüm.. az önce iki halley gömdüm de geldim.. 🫣🫣🫣

Süt azalmadan sağlıklı beslenerek nasıl kilo vericezz?

Tatlı ihtiyacınızı neyle koreltiyorsunuz?
Halley demeseydin iyiydi. Senelerdir yemedim ama canım çekti şimdi 😂😂😂

Bizim tup bebek gecmisimiz var canım, 90 kg idim. Kilo vermem ve paketli gıdaları bırakmam gerektiğini bildiğim için 2 sene çok dikkat etmiştim.. şimdi amacıma ulaşınca çok şükür 🙏🙏🙏 fena saldım gibi
Ben tatlı krizini hoşaf (şekersiz, kuru üzümlü) ve bitter çikolata ile bastırmaya çalışıyorum diyet kafasına girince. Zaten şeker tüketimini azaltınca insanın canı eskisi kadar çekmiyor. Böyle böyle azalarak bitecek diye umuyorum.
Bir de tatlı krizini ille tatlı ile bastırmaya gerek yok aslında. herkeste farklı olabilir tabii tatlı krizine karşı başvurulacak gıda grubu ama bende mevsimine göre tatlı ekşi meyveler (şimdi mandalina mesela) veya tam tersi hayvansal yağ ( olgunlaştırılmış peynir, söğüş veya çorba olarak sakatat) işe yarıyor, tatlı ihtiyacımı kesiyor mesela.

soyasosu soyasosu canım şimdi biraz araştırdım ama malum netten ne kadar olursa kendimi yanlış yönlendirmek istemiyorum sana danışayım işi bilene sormak lazım şimdi zayıflamak için özellikle kalori açığı yapmak gerek sanırım bizim bayan olarak kaç kalori alma hakkımız var ve bu açığı ne kadar sınırlandıranilirz yani emzirdiğimiz içinde en fazla kaç kalori tüketmemiz gerek yediklerimizden 🥹

Emzirirken o kadar kalori hesabına girmek şart olmayabilir. Şekeri ve gereksiz unu kessek yeterli olur gibi geliyor bana.

trueliving_ trueliving_ kuzum emzirirken kalori hesaplamayalım. Zaten kişiden kişiye hareketine bebeğin emmesine göre değişecektir.
Bir anda çok kilo vermeyeceğiz zaten.
Paketli gıdaları bırakmak, karbonhidratı sınırlamak ilk amacımız.
Ve tabiki beyaz şekeri olabildiğince azaltmak❤️

Hooops Hooops ve Al_pi Al_pi böyle bir satış görmedim kızlar😂😂😂 hani asla yalnız yürümeyecektik🤣

Benim de kilo 69 hedef 58 olsun :) çook uzun yıllar önceydi 58 baya zor olacak. Şimdiye kadar hiç diyet yapmadım irademde sıfırdır. Tüp bebek doğum derken doğumdan sonra daha ok yemeye başlayanlardanım, dur demem lazım motivasyona ihtiyacım var benim de☺️
Ooo süpper hoşgeldin❤️

trueliving_ trueliving_ kuzum emzirirken kalori hesaplamayalım. Zaten kişiden kişiye hareketine bebeğin emmesine göre değişecektir.
Bir anda çok kilo vermeyeceğiz zaten.
Paketli gıdaları bırakmak, karbonhidratı sınırlamak ilk amacımız.
Ve tabiki beyaz şekeri olabildiğince azaltmak❤️

Hooops Hooops ve Al_pi Al_pi böyle bir satış görmedim kızlar😂😂😂 hani asla yalnız yürümeyecektik🤣
Yalnız ben şu alkolsüz birayı yeni aklıma getirmiştim arada kaçamak yapabilir miyim 😂 Daha başlamadan pazarlık 😁 Benden olmaz diyeceğim ama daha önce 17 kilo vermiş biriyim 😏

Yalnız ben şu alkolsüz birayı yeni aklıma getirmiştim arada kaçamak yapabilir miyim 😂 Daha başlamadan pazarlık 😁 Benden olmaz diyeceğim ama daha önce 17 kilo vermiş biriyim 😏
Malt içecekler anne sütünü arttırıyor psikolojik de olsa iyi geliyor 🙏
Psikoloji her zaman her şeyden önde gelir.
Zamana bağlı hedeflerimiz yok zaten. Sağlıklı, mutlu( istediği bedende) anneler olacağız.

Malt içecekler anne sütünü arttırıyor psikolojik de olsa iyi geliyor 🙏
Psikoloji her zaman her şeyden önde gelir.
Zamana bağlı hedeflerimiz yok zaten. Sağlıklı, mutlu( istediği bedende) anneler olacağız.
Hepimizin vücut kitle indeksine göre haftada vereceği kilo değişecektir. Ancak ortalama haftada 0.5 kilo emzirme sürecinde idealdir. Daha fazlası hem psikolojik hem fiziksel olarak gerekli değil.

Ben tatlı krizini hoşaf (şekersiz, kuru üzümlü) ve bitter çikolata ile bastırmaya çalışıyorum diyet kafasına girince. Zaten şeker tüketimini azaltınca insanın canı eskisi kadar çekmiyor. Böyle böyle azalarak bitecek diye umuyorum.
Bir de tatlı krizini ille tatlı ile bastırmaya gerek yok aslında. herkeste farklı olabilir tabii tatlı krizine karşı başvurulacak gıda grubu ama bende mevsimine göre tatlı ekşi meyveler (şimdi mandalina mesela) veya tam tersi hayvansal yağ ( olgunlaştırılmış peynir, söğüş veya çorba olarak sakatat) işe yarıyor, tatlı ihtiyacımı kesiyor mesela.
Aaa sakatat in böyle bir özelliğini bilmiyordum.. çok saol canım.. yapicax artık ister istemez aynaya bakınca eski formuma dönmem lazım diye konusuyorum kendinle.

Halley demeseydin iyiydi. Senelerdir yemedim ama canım çekti şimdi 😂😂😂
Ayy özür dilerim 😩😩 süt çeker diye bir hurafe var sanırım yada gerçek ne olur bugün al ve ye.. Bir daha gıda ismi yazmak yok.. gercekten uzulurum..

Bugün ye diyete ve dikkat etmeye akşam baslariz 😅😅

Elektrolux hoşuma gitti de bakalım bi 😊
Canım bende Electrolux cam sürahili model var ama o sürahi çok ağır 😂 Şöyle sabah kendime hemen bi smoothie yapayım diyemiyorum. Hızı falan güzel hatta alırsan ben farketmemiştim sürahinin altı açılıp bıçaklar çıkıyor temizliği baya kolaylaştırıyor, galiba smoothie aparatlı modeller de var onlar daha mantıklı olabilir. O bıçaklar çıktığı için bi kere bıçaksız takıp motor kısmına kadar yulaf dökmüşüm ama hala çalışıyor xjxjdj

Aaa sakatat in böyle bir özelliğini bilmiyordum.. çok saol canım.. yapicax artık ister istemez aynaya bakınca eski formuma dönmem lazım diye konusuyorum kendinle.
Sakatatın öyle bir özelliği var mı bilmiyorum da beni kesiyor demek istedim. Kolestrolüm yükselince şekerim yükselmiş gibi oluyorsa artık 🤣 Belli bir doygunluk seviyesine erişmiş oluyorum tarz şeyler tüketince, tatlıyı unutuyorum.

Bu arada karşımıza çıkan reklamlar için forumun yöneticisine mi ulaşmak gerekiyor acaba? Geceden beri gruba baktıkça bizim yağ ın yemekli memekli reklam videosunu görüyorum. Bir aksiyon alsınlar. Ayıptır, diyet grubu burası 🤷🏻‍♀️🤣

Ayy özür dilerim 😩😩 süt çeker diye bir hurafe var sanırım yada gerçek ne olur bugün al ve ye.. Bir daha gıda ismi yazmak yok.. gercekten uzulurum..

Bugün ye diyete ve dikkat etmeye akşam baslariz 😅😅
Ay aşkolsun. Hamile değiliz sonuçta. Hem ulaşılamayacak şey de değil. Yazacağız her şeyi, boşver sen 😂

X