2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ben tarçınlı su ıcıyorum tatlı krızını dengeliyor cok tatlı krızlerımde muz tahın , muz fıstık ezmesi , muz kakao olarak tüketiyorum
İncir de beni kesiyor
Züber var birde elimin altında hep
incir ve hurma da yiyorum canım ama kesmiyor cidden sağlam bir diyet lazım bana...

Kızlar şaka bir yana olmak istemediğim bir kilodayım. Süt olsun diye yedim içtim özellikle tahin helvasını çok abarttım ve doğuma girdiğim kiloya geldim🤦‍♀️ 1 hafta önce diyete başladım ciddi şekilde takıntı yaptım diyebilirim bu halimden çok mutsuzum… öğünlerin porsiyonlarını azalttım, ekmeği ve tatlıyı tamamen bıraktım inşallah işe yarar 🙏
Tabii ki yarayacak. Kendine haksızlık etme. Kolay değildi yaşadığın. Herkes istediği kiloya gelecek❤️

Kızlar şaka bir yana olmak istemediğim bir kilodayım. Süt olsun diye yedim içtim özellikle tahin helvasını çok abarttım ve doğuma girdiğim kiloya geldim🤦‍♀️ 1 hafta önce diyete başladım ciddi şekilde takıntı yaptım diyebilirim bu halimden çok mutsuzum… öğünlerin porsiyonlarını azalttım, ekmeği ve tatlıyı tamamen bıraktım inşallah işe yarar 🙏
Benide o süt yapsın diye yediğim tahin helvası yaktı onun yüzünden 2 ayda 4 kilo aldım. Şuan mutsuz değilim ama yazın kahrolcam kendimi biliyorum😂 hamileyken daha az yiyordum resmen. Her gün mükemmel menüler hazırlayamam kendime çünkü bazı günler bebeğim hiç durmuyor ama hiç değilse tatlıyı beyaz ekmeği abur cuburu bile çıkarmak baya farkettirir

Benide o süt yapsın diye yediğim tahin helvası yaktı onun yüzünden 2 ayda 4 kilo aldım. Şuan mutsuz değilim ama yazın kahrolcam kendimi biliyorum😂 hamileyken daha az yiyordum resmen. Her gün mükemmel menüler hazırlayamam kendime çünkü bazı günler bebeğim hiç durmuyor ama hiç değilse tatlıyı beyaz ekmeği abur cuburu bile çıkarmak baya farkettirir
İnan ki benim bebede gündüzleri hiç durmuyor. pratik şeyler yapıp yiyorum o yüzden diyetisyene başlayamadım, verdiği listeye uyamam diye kendi çapımda bir şeyler yapıyorum ve işe yaramasını umuyorum 😂

Oy iki sene mi😵‍💫
Ben hamilelikte 4. Aydan sonra kısmak zorunda kalmıştım, doğumdan sonra kıtlıktan çıkmış gibi oldum🤷🏻‍♀️
Bende 3 ay hiç şeker yiyememiştim gebelik şekeri çıkınca. Hamilelikten sonra aynen kıtlıktan çıkmış gibi tatlı yedim yiyemediğim her şeyi aşırı abartarak yedim ve kilo vermek yerine aldım 😅

soyasosu soyasosu canım şimdi biraz araştırdım ama malum netten ne kadar olursa kendimi yanlış yönlendirmek istemiyorum sana danışayım işi bilene sormak lazım şimdi zayıflamak için özellikle kalori açığı yapmak gerek sanırım bizim bayan olarak kaç kalori alma hakkımız var ve bu açığı ne kadar sınırlandıranilirz yani emzirdiğimiz içinde en fazla kaç kalori tüketmemiz gerek yediklerimizden 🥹

Bende Al_pi Al_pi gibi meraktan geldim 🤣 çocuk doktoru bana diyet yapma sakın emziriyorsun dedi bebem anne sütünden başka bişey almıyor ve biberonuda reddediyor bende diyet yapmaya 3 ay sonra başlamayı düşünüyorum bu yüzden 🙃 güncel kilom 59 hedefim 54 siz zayıflayın arkanızdan geleceğim kızlar 😂 hepinize başarılar 😄

X