2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Evet hemde hazırından güzel oluyor asla durduramıyorum kendimi tahinlide oluyor bu arada sarmayı kendimi çok zor durduruyorum canım etli sevmem de zyağlı 1 tencere yesem tadına doyamam

Evet hemde hazırından güzel oluyor asla durduramıyorum kendimi tahinlide oluyor bu arada sarmayı kendimi çok zor durduruyorum canım etli sevmem de zyağlı 1 tencere yesem tadına doyamam
Etli sarma hiç yemedim desem
Biz de hep zeytinyağlıdır her şey ama her şey bu arada annem çok güzel tahinli yapar ama o bile zeytinyağlı

Tahinli ne yapar? Açık konuşalım lütfen
Adı tahinli sıfat gibi değil yani direk isim
Ama sanırım çörek o. Hamuru katmer gibi tahinle yoğurulur. Sonra üstüne de tahin dökülür ve pişirilir. Offf
Kızlar bugün diyete başlama günü. Haydi Phaedra LadybirdDA bi biz kaldık

Beni de başlayamayanlara ekle Soya Uzun bir süre de başlayamayacağım gibi. Benim kız beş dakika huzur vermiyor. Gündüz uykusu hiç yok neredeyse. Kahvaltı bile yapamıyorum ne bulursam tıkıyorum ağzıma

Bugün pilates başlayacak. Gece uyumadım zaten nasıl olacak bilmiyorum. Daha kahvaltı edemedim. Başım ağrıyor bir yandan. Eşim annemi almaya gitti. Yalnız kalmasınlar diye. Saat bire kadar toparlanmam lazım

Yalnız geçen 3günde tüm tuşlara bastım sanki vücut ağrılarımla ilgili. Magnimore Plusa başladım tekrar. Kolajenim geldi ona başladım. D vit ve imom devam zaten. Hareket kabiliyetim arttı. İnşallah pilates ile daha iyi olurum.

Beni de başlayamayanlara ekle Soya Uzun bir süre de başlayamayacağım gibi. Benim kız beş dakika huzur vermiyor. Gündüz uykusu hiç yok neredeyse. Kahvaltı bile yapamıyorum ne bulursam tıkıyorum ağzıma
Gruba hooş geldin
En basitinden başla. Bu hafta hiç paketli gıda yeme mesela
Bugün pilates başlayacak. Gece uyumadım zaten nasıl olacak bilmiyorum. Daha kahvaltı edemedim. Başım ağrıyor bir yandan. Eşim annemi almaya gitti. Yalnız kalmasınlar diye. Saat bire kadar toparlanmam lazım
Ahh haydi azcık motivasyon.Pilates çok güzel bir şey. Çok da güzel olacak. Sosyalleşeceksin , ağrılarına iyi gelecek. Vücudun sıkılaşacak. Bi insan pilatesten daha ne ister ki

Diyetisyeni biraz zorlasak, tahinli çörek tarifi verecek, nasıl başlayalım

Bu arada ben haftaya +700 ile başlamış bulunuyorum ama dün sabahki tartımda +1500 görmüş olduğum için şu an moralim yerinde. Dün ormana pikniğe gitmiştik (tam buğday ekmeğine dilli peynirli sandviç ve kuru elmalı yoğurt) , akşam da tavuk pilav ve mandalina yedim. Yalnız eve dönerken avmdeki lunaparka uğradık, oğlan babasıyla oynarken ben de kahvemi içerken yanına tatlı yemeyeyim diye kahve dünyasından küçük paket lavi almıştım, bugüne de kaldı birkaç tane ama yarını görmezler bence

Tahinli çöreği de yapmazsam tamamdır bu iş

LadybirdDA bence kendini çok iyi hissedeceksin. Ben de evde yaparım bugün. Aç karnına yapmak daha iyi oluyor bu arada ama aşırı aç değil tabii

İnan bende kendimi anlamıyorum işe dönsem toparlarım heralde shsh
Annemden tarifi alır atardım ama her anne gibi tarifi yok göz kararı diyecek o yüzden olmuyor

Bugün bende evde yapayım pilatesi. O kadar özledim ki.
Spor yaptıktan sonraki o vücut ağrısını çok severken şimdi o ağrıdan korkuyorum gerçi. Kızı nasıl kucaklayacağım diye

Aman isabet olmuş inşallah ben de internette arayıp kafama göre bir tarif bulmam

Ben doğum sonrası da hamile pilatesi yapıyorum, o zaman da kas ağrısı falan olmuyor sonrasında (sırasında olabiliyor tabii), hatta mevcut ağrılarım da geçmiş gibi oluyor birkaç saat.

kas zorlamaları hareketlere altıncı aydan önce geçmem ben. Ama birebir ders alma fırsatı bulsam, durum değişirdi tabii

Evet kötü örnek olmamak için yediklerimi yazmıyorum ama 57.4e inerek yoluma devam edip gizlice ardınızdan geliyorum

Evet kötü örnek olmamak için yediklerimi yazmıyorum ama 57.4e inerek yoluma devam edip gizlice ardınızdan geliyorum
Hepimiz o kadar kötü örneğiz ki senden de gelse ne olur sabah uyanır uyanmaz tahinli çörek konuşuldu burda
O değilde sanki sen yiyorsun da ben alıyorum gibi ya

Hepimiz o kadar kötü örneğiz ki senden de gelse ne olur sabah uyanır uyanmaz tahinli çörek konuşuldu burda
O değilde sanki sen yiyorsun da ben alıyorum gibi ya
Ben eskiden de yerdim ama kilo almazdım, o yüzden kendi rutinime (iş, ev işleri,gezme vs) dönsem hızlıca kilo veririm biliyorum. Şu anda sadece Zeynep’le beraber yürüyüşe çıkıyoruz o kadar.

Ben yiyip yiyip kilo almayanlardanım yani

Ben de öyleyim (dim). gerçi almıyorum ama vermiyorum da. Eskiden çok hareketli bi hayatım vardı onun etkisi biraz da. Şimdi her gün çıksam da eski tempom yok.
Sen nasılsın bu arada?

Ben de öyleyim (dim). gerçi almıyorum ama vermiyorum da. Eskiden çok hareketli bi hayatım vardı onun etkisi biraz da. Şimdi her gün çıksam da eski tempom yok.
Sen nasılsın bu arada?
Ah işte şu anki o hareketsizlik mahvediyor zaten bizi. Sadece yürüyüş kesmiyor.

Bir tık daha iyi gibiyim ama hala her yerim ağrıyor. Ama ateşim çıkmıyor çok şükür

Kızlar bebiş aktif emme dönemine geçti bolbol emiyor süt doluyor boşalıyor derken terliyorum bir yandan koşturmaca içindeyken kilolar gidiyor bakıyorum yemesem baya kısa zamanda vericegim gibi duruyor oyuzden kısıtlama yapamadım ben şu dönemde..
Sizlerde vermiş gibi duruyorsunuz burda oldugunuza göre

Omlet, peynir, zeytin ve iki dilim ekmekli kahvaltı, öğlen üç dilim ıspanaklı peynirli ev böreği, kefir, ara öğün fındık fıstık.

Kahve yanına biraz bir şeyler.

6.500 adım

Akşam da beyimiz hamsi yapacak diye bekliyorum yine yarım saattir. Adam yine balıkları teker teker yıkamış bu ay bir kez daha küçük balık yersek, istanbul bizim yüzümüzden susuz kalacak yazın

Balığın yanında fırında kış sebzeleri ve buharda pişmiş brokoli.

Umarım fosfor çok şekerimi düşürmez yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…