2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Zübere denk gelmedim pek ama bu iyi. Şimdilik dişimden dolayı pek yiyemiyorum. Çikolata eriyip gidiyor sonuçta

Eklentiler

• 1000012290.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 18
Şimdi 1 kase şehriyeli tavuk çorbası ve yarım dilim tam buğday ekmeği ile öğleni geçiştirdim. Akşama balık varmış bizde de

Bitter sevmiyorum desem başıma bir iş gelir mi

Bitteri kim sevsin ayol, diyetteyiz diye şey etmiyor muyduk? Ben ondan şey ediyorum en azından, yoksa dolgulu butik çikolata severim ben ama bir oturuşta yüz gram yersem hem kalori açısından hem de maddi açıdan fazla kayba uğramayayım diye bitter den gidiyorum

Diyette bile olsam bitter yemem

Zübere denk gelmedim pek ama bu iyi. Şimdilik dişimden dolayı pek yiyemiyorum. Çikolata eriyip gidiyor sonuçta
Bunu denemedim kuruyemişlisi de güzel bununda bakayım tadına birde züber toplar güzelmiş ama markette bende bulamadım bu aralar canım künefe çekiyor hedef bir kilo koydum eşime dedim o kiloya inince götürüyorsun beni

Yaa ben bitter çikolata çok severim ama bu diyete girmeden önce eti karama takmıştım kafayı hergün 2 tane yiyordum yemediğim zaman elim ayağım titiriyordu

Yaa ben bitter çikolata çok severim ama bu diyete girmeden önce eti karama takmıştım kafayı hergün 2 tane yiyordum yemediğim zaman elim ayağım titiriyordu

Ya valla nimettir, Allah affetsin, yoklukta gideri var ama varlıkta yüzüne bile bakmam

Eve de keke kurabiyeye koyarsam diye alıyorum da bu aralar onlara sıra gelmeden lüp lüp gömüyorum

Pazar günü tartı sonucunu yazacakmısın aklına onu getir motive ol

Ben çok severim. Hemde yüzdesi ne kadar yüksekse o kadar çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…