2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ben bir ara denemiştim Defneyle kek yapmayı. Dur kalk, dur kalk kalıptan çıkamayan bir kek olmuştu. Ama gözüm nasıl döndüyse artık. O halde bile yemiştim

Pazar günü tartı sonucunu yazacakmısın aklına onu getir motive ol

Allah büyük diyelim

Ya ben kek de sevmem aslında biliyor musun? Yani o kaloriye yiyebileceğim çok daha güzel, yumuşak ve kremalı şeyler olduğunu düşünürüm. Keçi boynuzu unlu, bitter çikolatalı, zeytinyağlı ıslak kek benim diyet tatlım tabii bir dilim, bilemedin iki dilimle kapatmayı başarabilirsem.

Bende kek sevmem ama o kadar kek konuşuldu ki canım çekti pişirdim şuan kahve yanında yiyorum malzemeyi yarıya indirip yaptım küçük borcamımda kek kalıbında yapsam dayanamam biliyorum zaten oğlum şimdi o küçük borcamı gömer kocam da bi lokma alır en azından nefsimi körelttim şuan bunu yazarken kahvem ve kekim yanımda

Ay burdan bıldırımler gelmeyı kesmıs neden oyle olmus neler oluyor neler dönüyor kılo veren varmı ben 66 larda derin bir duvara tosladım ıkı haftadır napsam napmam lazım soyasosu
trueliving_ verdinmi kilooo sende takımlardasın ama cok hızlı akıyor bakamadım cok

Ay bende bugun kek yaptım oğluma bahane bıtarafı bolca cevız kuru üzüm ıncır kayısı falan serpıstırdım bır dilim yıcem

Vermeye devam canım şuan cumartesiden bu güne 1,5 kilo gitti bakalım cumartesi sonucu ne olur sen büyük ihtimalle direnç kilona gelmişsindir ama bence kilon çok iyi kaça inmeyi düşünüyorsun

Ay bende bugun kek yaptım oğluma bahane bıtarafı bolca cevız kuru üzüm ıncır kayısı falan serpıstırdım bır dilim yıcem
Ben yedim ya o kadar kek konuştuk ki sende 1 dilim yiyiver ya birde ben yemiyorum diye ev halkını da ihmal ediyorum oğlum geçen isyan ett sen niye kurabiye yapmıyorsun diye sen evde yaptın mı bu süreçte

True çok güzel verdi valla kilo.
Bi süre kalırsın 66 da çok da normal. Devam et sen mutlaka o nokta kırılır

Ben yedim ya o kadar kek konuştuk ki sende 1 dilim yiyiver ya birde ben yemiyorum diye ev halkını da ihmal ediyorum oğlum geçen isyan ett sen niye kurabiye yapmıyorsun diye sen evde yaptın mı bu süreçte
Totalde kac kılo oldu onu de evet yaptım kuzum ıkı catal tadına baktım genelde
Evet bencede geldim 8 kiloda kaldım 5 haftada gitti muhtemelen direnç yani kuzum 60 olmak istiyorum

Totalde kac kılo oldu onu de evet yaptım kuzum ıkı catal tadına baktım genelde
Evet bencede geldim 8 kiloda kaldım 5 haftada gitti muhtemelen direnç yani kuzum 60 olmak istiyorum
29 ocakta başladım bazı günler dikkat etmedim ama o zamandan bu güne 18 gün oldu sanırım toplam 6 kilo gitmiş bulunmakta

Bu arada benim şişkinliğim çok fazlaydı ve ödemim ondan böyle hızlı gittiğini düşünüyorum çünkü korkunç bir rakama çıkmıştım benim iç hiç düşünemeyeceğim bir kiloydu

Ay valla elmalı, kuş üzümlü soslu bir kek yaptım. O da kesmemiş gibi daha beter bir şey daha yaptım. Çayla beraber oh misss Tam gün menüsü oldu benim menü

Ay valla elmalı, kuş üzümlü soslu bir kek yaptım. O da kesmemiş gibi daha beter bir şey daha yaptım. Çayla beraber oh misss Tam gün menüsü oldu benim menü
Kekten daha beter ne yapmış olabilirsin ki çayın yanına bu arada diyet grubunda o soslu kekin tarifini istesem biraz ayıp olur, di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…