2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

E sen yirmi günde altı kilo vermişsin, redpanda kotlarına giriyor. Soya desen o zaten normal insanların ideal kilosunda. Vallahi olan bana oluyor galiba🤣
Şu cümle hep benim motivasyonumu düşüren cümle ama😂
Kocam zaten sürekli böyle çok güzel diyor da hadi o beni üzmemek için de der.
Annem geldiğinden beri her dk aynı güzel şeyleri söylüyor. Annemi daha ciddiye alma nedenim kendisinin şu an benden daha zayıf olması 😂😂
Formu için pilates yapıp günde 5 km yürümesi🫣

Yok ben asla mutlu değilim bu formda, olmuyor sevemiyorum kendimi. Düzene gireceğim elbet. Yavaş yavaş olacak :)

Şu cümle hep benim motivasyonumu düşüren cümle ama😂
Kocam zaten sürekli böyle çok güzel diyor da hadi o beni üzmemek için de der.
Annem geldiğinden beri her dk aynı güzel şeyleri söylüyor. Annemi daha ciddiye alma nedenim kendisinin şu an benden daha zayıf olması 😂😂
Formu için pilates yapıp günde 5 km yürümesi🫣

Yok ben asla mutlu değilim bu formda, olmuyor sevemiyorum kendimi. Düzene gireceğim elbet. Yavaş yavaş olacak :)

Yok canım, ben sana kilo vermene gerek yok demek istemedim, insan hissettiği kilodadır sonuçta, o kiloyla da kendini yetmiş seksen gibi hissediyor olabilirsin pek ala😆 kendi durumumun vehametini vurgulamak istedim sadece.

Ya ben yeşil çay içiyorum neyse bitince almıyım kayısı alırım 🫠 kiraz sapı ne yapıyor
Yesıl çayı da kafeın var ve ben kahve zaten tuketıyorum dıye double olmasın dedım o yuzden ıcmıyorum kıraz sapı hakkında bilgim yok cok gırmedim o işlere emzırdığim için suyuma cubuk tarçın limon atıyorum

Yesıl çayı da kafeın var ve ben kahve zaten tuketıyorum dıye double olmasın dedım o yuzden ıcmıyorum kıraz sapı hakkında bilgim yok cok gırmedim o işlere emzırdığim için suyuma cubuk tarçın limon atıyorum
Ben bu çayları zayıflamak için değilde normalde de çok seviyorum 🤣 çok çkahve içiyorum bende çok yaa hiç vazgeçemiyorum yeşil çayı azaltayım bari dengelensin 🥰

X