2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Bence emzirdiğimiz için bitterden sıkıntı olmaz ya ben evde olduğu zaman kahve yanı koyuyordum son bi kaç gündür canım pek istemiyor birde fit barlar varya züber vs onlar da çok iyi oluyor tatlı krizinde vs doyurucu da oluyor ❤️
Zübere denk gelmedim pek ama bu iyi. Şimdilik dişimden dolayı pek yiyemiyorum. Çikolata eriyip gidiyor sonuçta😋

Eklentiler

• 1000012290.jpg
    1000012290.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 18
Şimdi 1 kase şehriyeli tavuk çorbası ve yarım dilim tam buğday ekmeği ile öğleni geçiştirdim. Akşama balık varmış bizde de

Bitter sevmiyorum desem başıma bir iş gelir mi 😂

Bitteri kim sevsin ayol, diyetteyiz diye şey etmiyor muyduk? Ben ondan şey ediyorum en azından, yoksa dolgulu butik çikolata severim ben ama bir oturuşta yüz gram yersem hem kalori açısından hem de maddi açıdan fazla kayba uğramayayım diye bitter den gidiyorum 🤣😝

Bitteri kim sevsin ayol, diyetteyiz diye şey etmiyor muyduk? Ben ondan şey ediyorum en azından, yoksa dolgulu butik çikolata severim ben ama bir oturuşta yüz gram yersem hem kalori açısından hem de maddi açıdan fazla kayba uğramayayım diye bitter den gidiyorum 🤣😝
Diyette bile olsam bitter yemem😂

Zübere denk gelmedim pek ama bu iyi. Şimdilik dişimden dolayı pek yiyemiyorum. Çikolata eriyip gidiyor sonuçta😋
Bunu denemedim kuruyemişlisi de güzel bununda bakayım tadına birde züber toplar güzelmiş ama markette bende bulamadım bu aralar canım künefe çekiyor hedef bir kilo koydum eşime dedim o kiloya inince götürüyorsun beni 🤣

Yaa ben bitter çikolata çok severim 😅 ama bu diyete girmeden önce eti karama takmıştım kafayı hergün 2 tane yiyordum yemediğim zaman elim ayağım titiriyordu 🤣

Yaa ben bitter çikolata çok severim 😅 ama bu diyete girmeden önce eti karama takmıştım kafayı hergün 2 tane yiyordum yemediğim zaman elim ayağım titiriyordu 🤣

Ya valla nimettir, Allah affetsin, yoklukta gideri var ama varlıkta yüzüne bile bakmam🤣

Eve de keke kurabiyeye koyarsam diye alıyorum da bu aralar onlara sıra gelmeden lüp lüp gömüyorum🤦🏼‍♀️😝

Keçi boynuzu unuyla yapıyorum ben, çok az tam buğday da katılabilir. Hem güzel oluyor hem daha sağlıklı hissi veriyor. Gerçi bu kez de çok sağlıklı oldu diye oturup yarım keki bitiriyorum, o pek iyi olmuyor tabii🙈🤣
Pazar günü tartı sonucunu yazacakmısın 🤣 aklına onu getir motive ol 🤣🤣

Ben çok severim. Hemde yüzdesi ne kadar yüksekse o kadar çok 😋

X