2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Günaydın,

Nispeten sağlıklı bir kahvaltı ettim sayılabilir. Büyük oğlum yine hasta gibi oldu, iştahı da gitti haliyle. O yüzden ne istersen onu yapayım dedim, mıhlama dedi (bizim sofrada olan bir şey değildir, “geçen sene kahvaltıya gittiğimiz bir yer vardı ya, oradaki uzayan şeyden istiyorum” diye tabir etti kendisi) ama malzeme yetersizliğinden dolayı bence diyet bir mıhlama oldu: zeytinyağlı (evdeki organik keçi tereyağından daha uygun olur dedim) ve eski kaşar, taze kaşar, çedar karışık peynirli (Karadenizli arkadaşlardan özür dilerim ama gayet güzel oldu gerçi bunu evde yapmayı öğrendiğim pek iyi olmadı tabii)

Haşlanmış yumurta, yarım porsiyon fırınlanmamış höşmerim. (Kahvaltıyı az ettik yine galiba) bu arada İkinci kutuda fırınlanmış olanı var, korkarım açılmasıyla bitmesi bir olacak onun

Tartı konusuna gelirsek 76.7 çıktım, iki yüz gram almış görünüyorum ama pijamamın yarısı üstümdeydi ve doyasıya yemek zorunda kaldığım bu haftadan sonra daha fazla almadığım için sevinçliyim. Önümüzdeki hafta işi ciddiye almayı planlıyorum. Bir sonraki pazar hedefim 75.9

Off bende gece ekmek arası tahin helvası yedim hem de beyaz ekmekle hem de elim kadar ekmekle
Aramıza hoşgeldin. Geçen hafta çok güzel incelmiştin
Ogff mıhlama bayılırııım eski mahallemde vardı bi yer aklıma düştü şimdi. Haftaya gidip yemek gerek artık
Ben hala aynıyım. İyi mi kötü mü bilemedim

Gebelik öncesi gittiğim pilates merkeziyle görüştüm. Tek sorunum şu ki, fizik tedaviye başlayacağım zaten 1-1.5 ay annem bebekle ilgilenecek ben oradayken. Sonrasında onlar memlekete geçecekler. E bir ay için de pilatese başlamak saçma olacak. Eşim gelince gitsem diyeceğim ama bazen ani görüşmeleri çıkıyor geç geliyor, e gideceğim merkezde evime biraz uzakta. Bilsem ki bebek arabasıyla gittiğimde 1 saat orada uyuyacak, hemen başlayacağım. Ayyy gebelik öncesi sabah 9daki seansa gidiyordum, geldiğimde de eşim kahvaltı hazırlıyordu ama şimdi 2dklık uyku bile kıymetliyken kalkamam

Bebeğe bakma durumu olunca çok zor ya şimdi benim kayınvalidem bakıyor o olmasa bende gidemem eşim yoğun sabah okul akşam iş gece geç geliyor.Biraz büyüseler onlarla gidilir de şimdi çok zor

Bebeğe bakma durumu olunca çok zor ya şimdi benim kayınvalidem bakıyor o olmasa bende gidemem eşim yoğun sabah okul akşam iş gece geç geliyor.Biraz büyüseler onlarla gidilir de şimdi çok zor
Merkezin akşam saatleri çok yoğun oluyor işten çıkanlar gittiği için. Bilsem ki istediğimde iptal edip rahat yeni bir seans bulacağım, aslında hemen başlayabilirim. Ama akşam seansları için bu çok zor. Sabahın nuru da bana uygun değil neyse slinge koyup gezmelere devam

O bir şeydir ben artık uzun süre kucağımda taşıyamam bebeğim minyon ona rağmen yoruyor vallaTaşıyanlara helal olsun
Bende 1 ay sonra işe başlayacağım bakalım hem iş hem ev bebek hem spor yürütebilecek miyim

Ben normal kucağımda taşıyamıyorum ağır geliyor bana da, kollarım ağrıyor. Ama sling ya da kanguruyla yük eşit dağıldığı için öyle bir ağrı olmuyor. Valla işle beraber gerçekten zor, ben eylülde başlayacağım. Büyük olması avantaj mı dezavantaj mı olacak göreceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…