2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ben normal haşlama yumurta avakodu ekmek taktım bu aralar onu yedim bu arada taktığım şeyi bıkana kadar yerim akşama misafirim var etli yemek bulgur pilavı brokoli çorbası yapıcam inşllah az yerim

Kahvaltıdan sonra sadece su 3 gibi döner ve ayran. Pilav fln yok. Sadece küçük iki parça lavaşla.
Eve gelince resmen tatlı krizine girdim 4 dankek mini kakaolu kek yedim akşam için yemek yapmaya halim yok pek. Önüme hazır bişey gelmezse dünkü fırın makarnayı götürürüm yine napiiim

Günaydın kızlar. Son derece sağlıklı kılçıksız bir kahvaltı yaptım. Şimdi diyorum ki bir parça tahin helvası mı yesem. Ama ne zaman yesem daha çok yemek istiyorum o yüzden yemesem mi kızımı uyuttum kara kara bunu düşünüyorum
Tahin helvası neden bağımlılık yapıyor yaa. Bu bitsin almayacağım valla

Tahin helvası sevmeyen yok gibi bir şeydir bence
Çocukken ekmeğin içine koyup yerdim

Off ekmek arası hala yiyorum ben tahine aşık bir insanım
Bende üç gündür baya kaçırdım şimdi haşlama yumurta ve salata yiyeceğim

Off ekmek arası hala yiyorum ben tahine aşık bir insanım
Bende üç gündür baya kaçırdım şimdi haşlama yumurta ve salata yiyeceğim
Ben de son dönemde kaçırdım. Ne zaman toplarlamaya çalışsam bir yere gidiyorum. Şimdi de annemlere
+700 olmuş ben daha çok almışımdır diyodum. Azıcık dikkat etsem gider bakalım KISMET

Ben de son dönemde kaçırdım. Ne zaman toplarlamaya çalışsam bir yere gidiyorum. Şimdi de annemlere
+700 olmuş ben daha çok almışımdır diyodum. Azıcık dikkat etsem gider bakalım KISMET
Bende biraz inceldim diye saldım sanki ama toplarız be Bize dün komşular bebek görmeye geldi hiç doğum yapmış gibi değilsin çabuk gitti kiloların diyorlar dedim bir de onu bana sorun

Ya benim de yaz helvası dedikleri cevizli helvaya aşırı zaafım var. O kadar ki, yıl olmuştur yemeyeli çünkü başladım mı durduramıyorum kendimi

Bende biraz inceldim diye saldım sanki ama toplarız be Bize dün komşular bebek görmeye geldi hiç doğum yapmış gibi değilsin çabuk gitti kiloların diyorlar dedim bir de onu bana sorun
Yakınlarda bir salon var. Sanırım reformer pilates var orada. Görüşmeye gideceğim bir ara. Hiç pilates geçmişim yok. Nelere dikkat etmeliyim mesela? İlk görüşmede sormalısın dediğin bir şey var mı?

Benim de pilates geçmişim yok canım ben sadece vücudumun esnek olmadığını, yeni sezeryan doğum yaptığımı, bel ve sırt ağrımın çok olduğunu söyledim.Hareketleri bunu gözeterek yaptırıyorlar zaten

Benim için kaçış gibi de olacak diyordum ama eşim demez mi biz kapıda arabada bekleriz seni diye 10.kere girer içeri bitmedi mi diye

Bugün bebişi sünnete götürdük sabahtan, geceden hazırladığım yulaf, yoğurt, muz, chiayı yedim. Gelince onunla yattım biraz üç gibi kahve yanı klasik muz, çiko, kuruyemiş. İkşndi de balkabağı çorbası içtim. Akşama kereviz var yine belki yanına köfte yaparım. O beş aylık karnım gitti sanki, hafif beslenince

Sabah kahvaltı, öğlen gibi yayla çorbası, akşama da bezelye, pilav, yoğurt var. Arada çıldırıp koca bir paket kakaolu kek ve Nero yedim. İyiki bu diş yüzünden az yiyorum olmasaydı ne olacaktı bilmiyorum.

Benim için kaçış gibi de olacak diyordum ama eşim demez mi biz kapıda arabada bekleriz seni diye 10.kere girer içeri bitmedi mi diye
Yalnız bir arkadaş tavsiyesi, böyle alıştırma

Ben de bugün sonunda ruhsal olarak kendime geldim. Aldım bebemi kanguruya uzun uzun yürüdük. O da içimde uyudu kaldı

Ben alıştırdım kocamı ya. Baya bakıyor sesi de çıkmıyor dedimki sen babasın yaparsın. (Tabi bu kadar kibar söylemedim)
Şimdi hem bebek bakıp hem yemek bile yapıyo valla

Boş ver, beklesinler istedikleri kadar. Böyle böyle alışacaklar.

Çocuklar da okula koşa koşa gitmiyor ama alışıyorlar bir noktada

Kızlar nasılsınız birşey soracaktım emzirdiğimiz için bu hazır sallama Yeşilçay içebiliyormuyuz ananaslı vardı aldım da zararı olmaz dimi bugün biri dediki ben içtim sütüme geçti çocuk zayıfladı bu kadar abartılı etki etmiyordur herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…