2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ben ara öğün olarak muz ve geçen gün yediğimden yine 4 dilim yedim, bitinceye kadar da yerim böyle napiim şimdi de tavuklu sebzeli makarna yedim. Şimdi evde kimse yokken bir Türk kahvesi yapacağım

Geçici olduğunu sanmıyorum ben bayadır deniyorum biberon ve emziği yok asla tutmuyor mamayla da denedim sağılmış anne sütüylede ikisinde de almadı güzel emen çocuklar genelde böyle oluyor ama bazen o kadar çok emiyor ki süt kalmıyor göğsümde hissediyorum bu ay 700 gram almış 2 aydır 1 er kilo alıyordu bu ay 700 az geldi bana doktoru mamayla beslenip 800-900 gram alan çocukla 700 gram anne sütü alan çocuk eş değer endişelencek bişey yok dedi sadece diyet yapma dedi bana. Ama az kilo alması canımı sıktı benim yinede

Kızlar 22de 10 badem 1 incir 1 kare çikolata ile günü kapattım bugün fena değildi

Kocalardan bahsedilmiş benim kocam az dikkat etmeye başlasa ben de edicem. Benimki benden beter evlendikten sonra 15 kilo aldım Üstüne bi de hamilelik beraber göbek büyütüyoruz bi süredir Şimdi onu gazlıyorum bel fıtığı var bak belin ağrıyor iki gün sonra oğlunla nasıl boğuşacaksın diye Umarım başarılı olurum

sence bu işe yarar bi bilgi mi soyasosu Kış günü hep birlikte hasta olalım
Bu kadar mı iyi bilmiyorum ama soğuk su iyidir evet ama bil bakalım kim kaynara yakın suyla duş alıyor sıcağın kölesiyim resmen. Soğuk denizden bile nefret ederim ki suya yüzmeye aşık biri olarak
Başarabilen varsa yapsın her banyodan sonra soğuk su ile durulansın. Selülitler bile azalıyor.

Şeylersiz kahvaltı masasından günaydın hazırlamaya fırsat buldum. İnşallah istediğim kadar takılabilirim
Nohut, badem unu, hindistan cevizi şekeri, hurma özü, ham kakao gibi şeyler alarak sağlıklı beslenme konusundaki kararımı arşa çıkardım gelsin mi tarifler?
Gelemedi

Bende sıcak severim Ama deneyeceğim bunu bakalım

Kahvaltı 11de 2 haşlanmış yumurta 2 kaşık sürk salatası yeşil zeytin ile bitti.
Şimdi double Türk kahvesi ve 2 incir 2 ceviz ile ara öğün yapacağım

Ayy herkes kahvaltısını yapmış ben hala yapamadım dün gece çok zor geçti sabah 9 da uyandı hala kendisiyle uğraşıyorum inşallah 20 dk uyursa hemen bir şeyler atıştıracağım. Adet oluyorum ya gram iştahım yok sabah kahvesiyle duruyorum

Gece uyudu sayılır bizimki. Ama sabah 5ten beri uyanığız. 20 dk molalar hariç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…