2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Ben ara öğün olarak muz ve geçen gün yediğimden yine 4 dilim yedim, bitinceye kadar da yerim böyle napiim🙈🙈 şimdi de tavuklu sebzeli makarna yedim. Şimdi evde kimse yokken bir Türk kahvesi yapacağım 😋😋

Canım biz de aynısını yaşıyoruz ya, biberon görünce çocuk deliriyor ağlıyor, ben arada mama veriyordum, günde iki kere falan şimdi imkansız, kilosu eksik kalır diye korkuyorum ne yapacağız ya🤦🏻‍♀️ geçici bir şey mi acaba
Geçici olduğunu sanmıyorum ben bayadır deniyorum biberon ve emziği yok asla tutmuyor mamayla da denedim sağılmış anne sütüylede ikisinde de almadı 🙄 güzel emen çocuklar genelde böyle oluyor ama bazen o kadar çok emiyor ki süt kalmıyor göğsümde hissediyorum bu ay 700 gram almış 2 aydır 1 er kilo alıyordu bu ay 700 az geldi bana doktoru mamayla beslenip 800-900 gram alan çocukla 700 gram anne sütü alan çocuk eş değer endişelencek bişey yok dedi sadece diyet yapma dedi bana. Ama az kilo alması canımı sıktı benim yinede 🙄

Kızlar 22de 10 badem 1 incir 1 kare çikolata ile günü kapattım bugün fena değildi 😊

Kocalardan bahsedilmiş benim kocam az dikkat etmeye başlasa ben de edicem. Benimki benden beter evlendikten sonra 15 kilo aldım 🤦🏻‍♀️ Üstüne bi de hamilelik beraber göbek büyütüyoruz bi süredir 😁 Şimdi onu gazlıyorum bel fıtığı var bak belin ağrıyor iki gün sonra oğlunla nasıl boğuşacaksın diye 🙈 Umarım başarılı olurum 😁

sence bu işe yarar bi bilgi mi soyasosu soyasosu 😁 Kış günü hep birlikte hasta olalım 😂

Bu kadar mı iyi bilmiyorum ama soğuk su iyidir evet 😂 ama bil bakalım kim kaynara yakın suyla duş alıyor🫠 sıcağın kölesiyim resmen. Soğuk denizden bile nefret ederim ki suya yüzmeye aşık biri olarak🫠
Başarabilen varsa yapsın her banyodan sonra soğuk su ile durulansın. Selülitler bile azalıyor.

Şeylersiz kahvaltı masasından günaydın🥰 hazırlamaya fırsat buldum. İnşallah istediğim kadar takılabilirim 😊
Nohut, badem unu, hindistan cevizi şekeri, hurma özü, ham kakao gibi şeyler alarak sağlıklı beslenme konusundaki kararımı arşa çıkardım😂 gelsin mi tarifler?
Gelemedi😂

Bebe hala uyanmadan anne kahvaltısı saati 🙏

Eklentiler

• IMG_7432.jpeg
    IMG_7432.jpeg
    117,3 KB · Görüntüleme: 30
Bu kadar mı iyi bilmiyorum ama soğuk su iyidir evet 😂 ama bil bakalım kim kaynara yakın suyla duş alıyor🫠 sıcağın kölesiyim resmen. Soğuk denizden bile nefret ederim ki suya yüzmeye aşık biri olarak🫠
Başarabilen varsa yapsın her banyodan sonra soğuk su ile durulansın. Selülitler bile azalıyor.
Bende sıcak severim 😁 Ama deneyeceğim bunu bakalım 🙈

Kahvaltı 11de 2 haşlanmış yumurta 2 kaşık sürk salatası yeşil zeytin ile bitti.
Şimdi double Türk kahvesi ve 2 incir 2 ceviz ile ara öğün yapacağım😊

Ayy herkes kahvaltısını yapmış 😢 ben hala yapamadım dün gece çok zor geçti sabah 9 da uyandı hala kendisiyle uğraşıyorum 😂 inşallah 20 dk uyursa hemen bir şeyler atıştıracağım. Adet oluyorum ya gram iştahım yok sabah kahvesiyle duruyorum

Ayy herkes kahvaltısını yapmış 😢 ben hala yapamadım dün gece çok zor geçti sabah 9 da uyandı hala kendisiyle uğraşıyorum 😂 inşallah 20 dk uyursa hemen bir şeyler atıştıracağım. Adet oluyorum ya gram iştahım yok sabah kahvesiyle duruyorum
Gece uyudu sayılır bizimki. Ama sabah 5ten beri uyanığız. 20 dk molalar hariç

X