2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Geçmiş olsun canım protein çıkmamasına sevindim yatmak çok önemli Amman kalkma çok gerekmedikçe olurmu

Evet 13 gene normalde kucuk yuksek cikti
Benim merak ettigim bu tansiyon aleti yanliş olcermi?

Selam canim
Tansiyonun yuksek cikmiş zaten doktor gerekli onlemleri almiş
İnsallh 37 haftalari gorursun

Evet 13 gene normalde kucuk yuksek cikti
Benim merak ettigim bu tansiyon aleti yanliş olcermi?
Senin bunu bilme şansın yok bir de başın ağrıyorsa tansiyondan bağımsız olarak hastaneye gitmek zoru dasın yani baş karın ağrısı fln onlar oluyor ama tansiyon normla olsada gitmek zorundasın bana söyle dediler hemen gel dediler bence kalk git yada Dr ara

Tmm canim teşekkürler tansiyonumu tekrar olcecem bakalim kac cikacak

Tmm canim teşekkürler tansiyonumu tekrar olcecem bakalim kac cikacak
Eğer başın ağrıyorsa tansiyonun önemli değil bana tanı koyar koymaz tansiyondan bağımsız baş ağrısı görme bozukluğu yada gariplik karın ağrısı kulakta çınlama gibi durumlar yaşarsan hemen gel denildi bizde tansiyonda 90/140 arası olunca mı dedik hayır hayır fark etmez dediler bak ne olur ne olmaz şuan sorumluluğu sen alıyorsun ama doktorla konuşsan sorumluluğunu paylaşsan iyi edersin yanlış bir şey yapmış olma daha önce ki gebelikte yakalananlar daha riskli oluyor biliyorsun.

Evet ilkini yaşayanlar yakalanma riski daha yuksek
Basim agriyor canim doktora gitsem bile bu yeterli degil der
Onemli olan tansiyon demisti doktorum

Canim senin odemin varmi ayaklarda
Varsada kacinci haftada başladi

Evet ilkini yaşayanlar yakalanma riski daha yuksek
Basim agriyor canim doktora gitsem bile bu yeterli degil der
Onemli olan tansiyon demisti doktorum
Tansiyon önemli ama bulgu için önemli baş ağrısı karın ağrısı eğer tanı konulduysa müdahele gerektiriyor bana burda hep öyle anlatıyorlar sen ara bırak o yine desin sonra neden aramadım demezsin tansiyonunu yine ölç bir sefer küçük 100 oldu de mutlaka

Tamm canim insatramdan ulasiyorum doktoruma

Kaypak tünelle 2 aydır uğraşıyorum canım parmaklarımın bazıları hissetmiyorum doğumdan sonra geçecekmiş güya ama bakalım inşallah
Ben bugün çok kötüyüm sabah beri kolum uyuşuk resmen kolumu çok fazla kullanamıyorum desem yeridir artık doğum yapmak istiyorum gerçekten çok zor zaten bugün korkuttu yine… sancım oldu ama başka bi belirtimde yok nişan su gelmesi ishal vs onlarda olursa direk hastaneye uçucam

Boyum 170 kilom 77 şu an L beden aldım çok rahat. Siyahını da atıyorum hemen siparişlerime bakıp

Siyah olanı da bu L beden aldım yine rahat olsun diye

Eklentiler

• Screenshot_2023-05-13-19-28-57-353_com.lcwaikiki.android.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar ben yarın 37+0 olacağım inşallah isteğe bağlı sezeryan olmak istiyorum ama doktorum bir türlü gün vermiyor sancı vs de çıkmıyor ondan mı vermiyor acaba anlamadım. Hamileliğimin ilk ayları düşük tehlikesi ve kusma yüzünden berbat geçmişti ama son aylar çok şükür çok rahatım. Çok hareketliyim belki ondan rahat geçiyor diye düşünüyorum çok şükür ödem vs olmadı tek sorun eğilince bebeğimin ayakları gogsumun altına batıyor gibi oluyor ama artık doğurmak istiyorum bebeğimi görmek hemen kavuşmak istiyorum ailemin yanına geldim eşimden uzaktayım bir aydır belki o yüzden hemen doğurup eşime kızıma kavuşmak istiyorum. Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…