2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
bu arada 1 yaş kontrolüne götürmeyen var mı? kan alınırken çok zorlandınız mı? gözümde aşırı büyüyor ya götürmesem mi diyorum
Ben mayıs sonunda götürmüştüm, kolları tombul biraz zor buldular damarını. Çok ağladı . Bana sarıldığı için babasına veremedim .Hoş babası tutsa bir de onu avutup teselli etmek zorunda kalırdım .

Bizde günlerdir klima açık, tüm evi soğutuyor ama bebeğim de inatla klimanın karşısında oturuyor , ateş filan yapmadı.
Diş çıkardığı zaman ateşi oldu mu?
Enfeksiyon olabilir mi acaba?
4 dişi var,4nü de art-arta çıkarmıştı,dişler çıkmadan 10 gün önce ateşi olmuştu.

mathildays desitin diye bir krem var çinko oranı arttıkça fiyatı da artıyor iyileştiriciliği de. Çok iyi bir krem. Bizde desitin maximum strength var çinko oranı yüzde 40 hemen geçiriyor. Bulabilirseniz çok iyi olur, normal desitin her yerde bulunuyor ama diğer çeşitleri biraz zor bulunuyor. Malatyada bulunur belki diye yazdım.

Bizde günlerdir klima açık, tüm evi soğutuyor ama bebeğim de inatla klimanın karşısında oturuyor , ateş filan yapmadı.
Diş çıkardığı zaman ateşi oldu mu?
Enfeksiyon olabilir mi acaba?
Klimayı 22-23°-de çalıştırıyorum,akşamlar kapatıyoruz.Yalnış mı kullanıyoruz?

Benim ki vin vin diye surmeye çalışıyor. Umarım vok ilerlemeden unuturlar. Sen nereledeydin
Benimki bu aralar elimden tutup sabahtan akşama kadar evde, dışarda yürümek istiyor başka kimseyi de istemiyor hiçbi şey yapamıyorum, neyseki iki gündür yalnız yürümeye başladı düşe kalkada olsa.

Geçmiş olsun ne çok yaniyordur canı Biz çok şükür hep hafif pislikler oldu.
Geçmiş olsun. Son 1 ayda 2 kez ateş yaşadık 4 diş geldi. 2 gün sürdü eğer 3 günde gitmeseydi enfeksiyon veya orta kulaktan şüphelenirim. Daha önce yaşadık çünkü 10 diş oldu her biri darbe gibi geldi.

ah çok sağol canım yarın bi eczane sordurayım. sıcaktan çıkamıyoruz da aşırı bunaldım ya evde

İnternetten baktım klima çarparsa yüksek ateş ola biliyormuş.
yaaa kaç derecede çalışıyor?
22-23 derecede açıyorum ben kendimde biraz üşüme hissedersem hemen kapatıyorum yani genelde 10 dkda bir kapatıp açıyorum gün içinde 4-5 defa da evi havalandırıyorum

aslında galiba canı yanmıyor çünkü ona ağlamıyor ama gördükçe
benim moralim bozuluyo 2’prmak kadar büyük bir alanda içi irinli gibi duran sivilceler var.
bugün biraz iyot sulandırıp sürdüm

bizim de dişler 10 tane oldu üst 4 alt 4 dört aydır var. üstte birer boşluk 2 tane daha çıktı. galiba altta da geliyor ani ağlama krizleri var yine

ay bi şey bitiyor bi şey başlıyor değil mi? hep böyle mi olacak

Canım annem bakıyordu bende orada yiyordum . Patlıcan hiç vermedim.vermyin diyorlardı. İçinde nikotin var diye. Zaten seveceğini sanmıyorum

Benimki bu aralar elimden tutup sabahtan akşama kadar evde, dışarda yürümek istiyor başka kimseyi de istemiyor hiçbi şey yapamıyorum, neyseki iki gündür yalnız yürümeye başladı düşe kalkada olsa.
Benimki de bir aydır öyle geliyor yanıma beni tut diye yönlendiriyor. Prize, supurgeye götürüyor.ama daha tek başına yurumuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…