2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Siz test yaptınız mı ilk defa mı kontrole gidiyorsunuz?
Abla benim konum çok farklı ben iç çamaşırı üzerinden sürtünmeyle bir ilişki yaşadım zevk suyu veya sperm iç çamaşırını aşıp benim sivilarimla rahmime ilrtlemistir diye şüpheleniyorum 2 kere regl oldum ama gebelikte 9 ay regl gören kişiler olduğunu duyunca çok tedirgin oldum en iyisi bir doktora muayene olayım dedim

addt döngünüz kaç gün?O kadar erken yumurtladığınıza emin misiniz?Başka bir gün ilişki olmadımı?
Abla benim konum çok farklı ben iç çamaşırı üzerinden sürtünmeyle bir ilişki yaşadım zevk suyu veya sperm iç çamaşırını aşıp benim sivilarimla rahmime ilrtlemistir diye şüpheleniyorum 2 kere regl oldum ama gebelikte 9 ay regl gören kişiler olduğunu duyunca çok tedirgin oldum en iyisi bir doktora muayene olayım dedim

Bulantı beni öldürüyor ya koku hassasiyeti cabası çok şükür isyan etmiyorum ama ne yapsam gidip yazdirsammi prilam Dr bir zararı yoktur demi

evde test yaptınız mı?testde çift cizgi çıktı mı?

Kızlar kalp atışını duyduktan sonra bir daha ne zaman çağırdı doktorunuz? Benimki 2 hafta sonra tekrar gel dedi
Benimki ikili teste çağırdı 12.haftada problem olmadığı sürece gelmene gerek yok dedi akıntı kanama vs.durumu hariç

Surtunmeyle iliski yasadin. Uzerine 2 ay da regl oldun. Ama hala daha hamile oldugundan suphelendigin icin doktora mi gitmek istiyorsun?
Evet ama bakire değilim ben sürtünmeyle herkes imkansız dedi bir konu açtım ama zevk suyu veya spermler iç çamaşırını geçip benim sıvılarım ile rahimime ilerler diye korktum , regl olunca da gebelikte de düzenli regl görenler var diye okuyunca tedirgin oldum

Yok hayir hiç test yapmadım ilişki üzerine 2 kere regl olunca rahatlamstim sonra okuduklarim korkuttu doktora gidiyim dedim umarım yoktur böyle bir şey
hamile değilsiniz,merak etmeyin.Evde test yapın önce.Çift cizgi çıkarsa,kan testi yaptırırsınız.Sonraki aşamada doktora gidilir,daha çift cizgiyi görmeden ne doktoru.Yaşınız da küçük galiba.

hamile değilsiniz,merak etmeyin.Evde test yapın önce.Çift cizgi çıkarsa,kan testi yaptırırsınız.Sonraki aşamada doktora gidilir,daha çift cizgiyi görmeden ne doktoru.Yaşınız da küçük galiba.
22 yaşındayım ama o testlerde pek güvenilir gelmiyor direkt usg de bakılsa gözükmez mi

Canim sana ne diyecegimi inan bilmiyorum ama suan hamile olman 0n altinda. Bu baslikta gordugun insanlar nelerin stresini yasiyor. Lutfen bir dahaki iliskinde korun. Burda forumda yazmadan once de internetten nasil hamile kalinacagini iyice arastir, kendini egit bu konuda.

Yok hayir hiç test yapmadım ilişki üzerine 2 kere regl olunca rahatlamstim sonra okuduklarim korkuttu doktora gidiyim dedim umarım yoktur böyle bir şey
Sen yanlış yerdesin bu iş öyle basit değil burda nelerle uğraşıp hamile kalan insanlar var ne tedaviler ne süreçten geçen keşke herşey senin dediğin kadar kolay olsaydı hamile falan değilsindir boşuna stres yapma

Araştırdım fakat bu yüzden bu kadar tedirgin oldum yani gebelikte regl görülür , sürtünmeyle gebe kalınır gibi konulardaki yorumlardan dolayı

Evet abla farkındayım kesinlikle kötü bir amacım yoktu buraya sormakta biraz hassas konu farkındayım ama yarın doktora gideceğim için korkum hatsafhada ne olur nasıl olur bilemiyorum

Canım git eczaneden test al 5 tl bir sey kafan rahatlar en azından

Evet abla farkındayım kesinlikle kötü bir amacım yoktu buraya sormakta biraz hassas konu farkındayım ama yarın doktora gideceğim için korkum hatsafhada ne olur nasıl olur bilemiyorum
Ya da sabah 9 da aç karnına saglık ocagina veya hastaneye gidiyorsun. Test istiyorum diyorsun. Rutin testler zaten (hamilelik testi yazmaz ailem gorur diye korkuyorsan) orda gün icinde e nabızdan sonuclarına bakıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…