Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
açıklanamayan infertelite canım aşılamamın bugun 11. günü ama adet olucam kasıklarım öyle agrıyor aşılamadan sonra neredeyse hergün kasık agrısı yaşadım
Bende de aynı sorun var açıklanamayan infertilite ilk aşılama olucak tedaviye yeni başladık nasıl bir yol izlediniz acaba neler yapıldı
açıklanamayan infertelite canım aşılamamın bugun 11. günü ama adet olucam kasıklarım öyle agrıyor aşılamadan sonra neredeyse hergün kasık agrısı yaşadı

Tabiiki
İki adet yumurtam vardı sadece Gonal-F kullanmadım ben sadece letu kullandım hap şeklinde iki adet yumurta gelişti

Ay hadi inşallah senden de güzel haberler duyarız az kaldı pazartsi Salı regl olurum ondan sonra. Hastahne serüvenim başlar :)))

Kızlar ben mi delirdim yoksa bunda ikinci çizgi mi var.. artımed bu test yalancı pozitif çıkardığını çok duymuştum bi baksanız deliricem sabah sabah. Biliyorsunuz bugün 12. Gün

Eklentiler

• IMG_20231011_064542.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20231011_064527.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 37
edahandro canıım benide ekler misiinn ? Aşılama değil ama klomen tedavisine başladım şimdi son hapımı içeçeğim 2 gün sonra kontrolüm var sat 2 ekim bat ı iğneden sonra söylerim
Canımın içi hoşgeldin sefa getirdin tabloya sadece aşılama olacakları ekliyorum, aşılama tarihlerini ekliyorum kuzum. Diğer türlü tablo amacından sapar. Ama biz burda yine seninle tecrübelerimizi deneyimlerimizi paylaşırız. Birlikte yol alırız bakalım kaç yumoşun olmuş doktor kontrolünde belli olur

Kuzum ya ben de hiçbir şey yok desem yeri hiç bir hissiyat yok. İnşallah belirtisiz hamişlerden olurum

Ben klomen içince göğüslerim çok ağrıyor. Femarada hiç ağrı olmamıştı. Dediğin gibi ilçalardan kuzum

Ben de güvenemiyorum bu markaya bir marka daha var elimde ama onu yarın yapayım diyorum artık beklicem
Ay çok heyecanlı. Ben olsam çatlardım. Sen dirayetlisin kuzum. Ben olsam iki saat daha idrarımı tutup yapardım geç olsun güç olmsın bizim olsun pozitif olsun inşallah. bugn 12. Gün müydü tam. Dün testyapmış mıydın canım?

Ben mi sabırlıyım hiç sanmıyorum kuzum aslında çok sabırsızım da şimdi işe gidicem bugün 12. Gün. Dün yapmıştım erken gebelik testiydi o negatifti hiç çizgi belirmedi

Bende de aynı sorun var açıklanamayan infertilite ilk aşılama olucak tedaviye yeni başladık nasıl bir yol izlediniz acaba neler yapıldı
tüm tetkitlerimiz yapıldı klomen verildi 1 adet yumurtam büyüdü ve aşılama yapıldı canım şuan olumsuz gibi adet olucam bi kaç güne

bilmiyorum canım ya adet dönemi düşük çıkması gerekiyormus sanırım.buğün arayacaklar hakkımda hayırlısı artık tek bildigim çok yoruldum

Ben mi sabırlıyım hiç sanmıyorum kuzum aslında çok sabırsızım da şimdi işe gidicem bugün 12. Gün. Dün yapmıştım erken gebelik testiydi o negatifti hiç çizgi belirmedi
Aynı test markası dimi... olmasaydı gene negatif çıkarırdı bence. 11. Gün negatif çıkıyor 12. Gün pozitife dönüyor genelde, inşallah bebiş bu bebişşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…