Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Canım ben aşılamanın 2. Günü ve 4. Günü değerlendirdik. Sonra hastalandım hiç degerlendirme olmadı. Daha bugün iyiyim. Bugün değerlendirebilirim
Ondan cumartesi 13. Günü yaparsam net olur inşallah

teşekkür ederim bitanem hakkımızda hayrılısı olsun hepimiz için bu grup bana şifa oldu destek oldu umut oldu tek başıma olmadıgımı hissettim hepiniz sayesindee kalpp kalpp kalpp bilgisayardan emoji koyamıyorummm

Tabikiii dediğim gibi her insanda farklı oluyor doktorum bana 14. 15. Gün yap demişti burda yine aynı zamanlarda aşılama yaptığımız arkadaşların ısrarı üzerine yapmıştım. Geç döllenme vs ile daha geç düşüyor idrara edahandro katılıyorum sana.

Canım cumartesi Aşılamanın 12. Günü (ilk aşılama gününü saymıyoruz) evet çıkabilir inşallah. Bence gün olarak çok güzel değerlendirmişsiniz kuzum. İnşallah pozitifi göreceğiz

Ay seni yerim sana da kalp kalp kalp kalp. Allah mucizeni sana kavuştursun inşallah. Bak Hayvanseverbiri de hamile çıkarsa o da bize örnek olacak. 11. Gün negatif, 12. Gün pozitifi gördü inşallah devamı da gelir de hamişliği netleşir

kızlar yakşalık 1 haftadır süren adet agrım neredeyse geçti arada hafif vuruyor neden oldu ki ya

Kızlar dua edin nolur.. dün akşam ağlaya ağlaya dua ettim o gün negatif çıktı diye.. ertesi gün test böyle çıktı ama yine de unutlanamıyorum yarın da pozitifi görürsem çok şükür diyebilicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…