Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112

Canım eğer izin verirsen seni de topiğimizin ilk sayfasındaki tablomuza eklemek isterim bize uğur getir inşallah. Pozitifler arttıkça daha çok pozitif haberi alacakmışız gibi geliyor hamiş haberini gören arkadaşlarımız daha çok ümit doluyor. Gonal-F ile mi büyüdü yumurtan? Kaç yumurtan oldu biliyor musun?

Teşekkür ederım bnım gonal f 37,5 başlattı kontrol ettı 4gun sonrasında 75e cıkarttı pers kan tahlılı ıstedınona göre gun verecek
Tamam canım gününde değişiklik olursa güncelleriz. İnşallah güzel güzel sağlıklı gelişmiş yumoşların olur başarılı bi aşılama geçirip bebeğine tez zamanda kavuşursun canım

İyi ki yazdınız olur mu hiç kafa şişirmek filan keske daha uzun yazsaydınız da okusaydım umut oldunuz o kadar umutsuzum ki inşallah bende böyle bir mesajı buraya yazarım Allahım sağlıkla kolaylıkla kucağınıza almayı masip etsin hayırlı evlat olsun inşallah bizlere de dua edin hamilelerin duası kabul olur derler

Yumurtanın çatladıgi gün e2'nin 200un üzerinde olması lazımmış sağlıklı yumurta olması için. Belki o yüzden iptal edilmiştir.

Kızlar birde herkes gögüs hassasiyeti filan yazmış bende öyle bir şey yok sadece kasıklarım ağrıyor normal mi

Arkadaslar aynı zamanda asılama yaptık sizde bel agrısı varmı benim dünden beri bel agrım kesilmedi sidetli defil ama oluyor bu normalmi ilk asılamam

Benimde kasık ağrım var sağlı sollu karnımda ağrıyor bel ağrım düne göre azaldı ama var. Birde sen yatıyomusum ben dün yattım bugün de aksam üstü sadece yemek yaptım
Benimde ilk aşılamam ve karın kasık ağrısı bel ağrısı bendede var. Dünden beri yatıyorum ama mecbur arada kalkıyorum kendimi yormadan da olsa ufak tefek şeyler yapıyorum. Benimde doktorum ağır işler yapmadığın sürece normal hayatına devam edebilirsin dedi de ben yinede tedirginim sürekli uzanıyorum.

İnşallah birbirimize güzel haberler veririz
Gögüslerinde hassasiyet filan varmı

Canım sen nasılsın? Var mı bir hissiyat birşey daha erken ama olsun. Aramızda bir gün var. Ben de hiçbir hissiyat yok
Bugün 2 kez kramp gibi ağrı girdi akşama doğru ama göğüs hassasiyetim 2 gündür tavan göğüs uçlarım aşırı şişti ilk aşılamada böyle olmamıştım. Hormonların etkisi bu sefer göğüslerime vurdu sanırım

Kızlar birde herkes gögüs hassasiyeti filan yazmış bende öyle bir şey yok sadece kasıklarım ağrıyor normal mi
Göğüs hassasiyeti derken bi tık sertleşti sanki o kadar.
Bugün adetin 2 günü .bilemiyorum yarın arayacaklar işte İnşallah bu ay yapılır
Estradiol yumurtalık kalitesi de bende cuma yaptırmıştım 110.80 cumartesi tekrarladım 176 çıkmıştı yüksek çıkması iyiymiş. Cumartesi geceside çatlatma iğnesini vurdum

Bende de sadece sertlesme var gögüslerde kendimi dinlemekten deliricem sonunda sanırım

Kaçıncı gün biz gebelik testi yapıcaz doktor bana belli bir gün demedi 2 hafta sonra gebelik teati yap dedi uyusam uyansam 2 hafta geçmiş olsaa keskee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…