Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Haklısın canım benim de 5 sene oldu bir kez bile hamilelik öyküm yok.. çok zor çok yıpratıcı ama ümidimizi hiçbir zaman yitirmeyelim olur mu..

Canım ben ilk defa çatlatma iğnesi oldum biliyorsun, benim ağrım sancım hiç olmadı.

Bende hiç çatlama ağrısı olmadı canım yada ben hiç dikkat etmedim. Bende ilginç olan iğneden üç gün falan sonra çatlama akıntısı oldu o dikkatmi çekmişti

Kızlarımm iyi geceler bugun aşılama gününü sayarsak 8 gün bitti yarın 9 gün aşırı kasık agrım var gerçekten hiç geçmiyor ve ara ara beyaz kesik gibi akıntım var nedne bilmiyorum iğne etkisi geçti bence dün sonradan koyuldu çizgi durdukta testte 5 dk çıkan sonuc dogru diyor

Kızlar birde ben akşamları yapıyorum hiç dikkat etmiyorum ilk idrara felan dikkat etmem gerekiyor mu

Merhaba benim de bu ay olacak aşılamam ilk aşılamamda 3 yumurtam vardı üçüde tuttu ve üçüz hamile kaldım (yani belki de kızlarım tek yumurta ikizi oğlum diğer yumurtadan dı onu bilmiyorum ama ) 12. Hafta da serklaj ameliyatı oldum fakat sancılardan dolayı duramadık ve 24+5 de doğum yaptım. Kızımın biri 8 diğeri 10 gün yaşadı oğlum ise 6 ay yaşadı fakat hepsini kaybettim. Psikolojik olarak toplandım şükür şuan yeni bir aşılama tedavisine başlayacağız. Pcos’luyum . Adet düzensizliği var adet söktürücü kullandım ve dün adet oldum. Adetimin 5. Günü yumurta büyütmek için iğneye başlayacağım. Sonrasında ise yumurta takibim olacak. Umarım sonuç bekleyenlerin hepsinin hakkında hayırlı ne ise o olur. Benimde hakkımda hayırlısı ne ise o olsun.

9. Gün olanda çizgi var mı? Fotoda çok anlasılmıyor

Ne denir ne yapılır bilmiyorum ama aramıza hoşgeldin Allah sabır versin. Okuyunca içimde bi yumru oluştu. İnşallah Rabbim hayırlısıyla senin benim hepimizin kucağını boş bırakmasın hayırlı evlatlar nasip etsin. Çok sevindim toparlanıp pes etmemene Allah yardımcın olsun

Hoşbuldum Allah razı olsun. Toparlanmak zorundayım biraz da. Beni yıkık görünce daha çok yıkılan bir eşim var. Yeni bir bebek onunda benim de acımı biraz hafifletir diye umuyorum. Amiin inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…