Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bende yazdım normal dedi sana ne dedi canım benimde adet öncesi ağrıya göre daha fazla ve vajnamda acıyot gibi gögüslerimde dokununca acıyor
Burda sistem farklı biraz hastanenin uygulaması var ordan mesaj yoluyla iletişim sağlıyoruz ama henüz cevap gelmedi. Belkide o bölüm bugün kapalıdır. Pazartesi çarşamba açık ama cuma acık mıydı emin değilim. Ayağımın altına yastık koydum uzandım. Resmen cok şiddetli adet sancısı yaşıyorum

canım ben de korkmuştum kiste dönüşmesinden yumurta sayım çoktu bir de acaip ağrım olmuştu düşün dün 3 ağrı kesici aldım normalde hiç kullanmam bile. ama doktor bu sabah baktı hepsi çatlamış dedi. Kötüyü düşünme ağrı mutlaka o anlama gelmiyor bence.
Benim 4 yumrtam vardı ama 2 si 19 mm di diğer 2 si 13 tü.

Burda sistem farklı biraz hastanenin uygulaması var ordan mesaj yoluyla iletişim sağlıyoruz ama henüz cevap gelmedi. Belkide o bölüm bugün kapalıdır. Pazartesi çarşamba açık ama cuma acık mıydı emin değilim. Ayağımın altına yastık koydum uzandım. Resmen cok şiddetli adet sancısı yaşıyorum
benim birisi kist olabilir demişti 25mm oldugu için belkide kiste döndü

Geçmiş olsun canım.
İnşallah korktihun gibi olmaz

Kızlar progestan fitil beni çok kötü yaptı. Çok yanma,kaşıntı ve hassasiyet hissediyorum. Beyaz beyaz da akintim oluyor. Bu durumda olup doktoruna danisan var mı??

Kızlar progestan fitil beni çok kötü yaptı. Çok yanma,kaşıntı ve hassasiyet hissediyorum. Beyaz beyaz da akintim oluyor. Bu durumda olup doktoruna danisan var mı??
Canım ben günde 1 defa kullanıyorum. Bana da baş ağrısı yaptı. Rahim kalinlastiriyirmus düşüğü engelleniyormus. Ben daha gebe kalmadım ki düşürmemek için şimdiden ilaç kullanmaya başlayayım dedim düzenli kullanmadım. Burda bazı arkadaşlara da doktor hiç vermemiş. Yani olmazsa olmaz değil demek. Hamile kalırsam ilk haftalar rahmi kalinlastirmak için kullanırım belki.

Canım kaç günlük sperm olacak bunda ?
Kız çatlama ağrım başladı sanki ya 🙄 daha erken halbuki. Yarın 12 de aşılamam. Sabaha kadar ağrım mı olacak acaba. Bu sefer beklemekten yumurtam baya olgunlaştı sanırım. Ağrım da erken başladı.. canım en son salı değerlendirdik. 3 gün perhiz yapmış olacağız. Bi de eşim bu ay klomen kullandı. Fark olacak mı merak ediyorum. Bizim ileri hız %2, hareketli %33, hareketsiz %65

İnşallah canım ama çok ağır bi ağrı araştırmalarıma göre kiste dönüştüyse oluyormus. Dayanılmıycak gibi gercekten
Kız benim de ağrım başladı. Yarın 12 aşılamam. Şimdiden başladı. Yarına kadar ağrırırsa böyle uyuyamam walla nasıl olacak bilemedim. Allah sana da dayanma gücü versin. Ben kist olduğum da hiç böyle ağrımamıştım.

Kızlar hepinize bir sorum var. Çatlatma iğnesinden kaç saat sonra çatlama ağrınız oldu? Benim bu 4. İğnem. Daha önce hiç 12. Saaatte ağrı yaşamamıştım. Şuan 12 saat oldu ve çatlıyorum gibi bir ağrı var.

Kızlar hepinize bir sorum var. Çatlatma iğnesinden kaç saat sonra çatlama ağrınız oldu? Benim bu 4. İğnem. Daha önce hiç 12. Saaatte ağrı yaşamamıştım. Şuan 12 saat oldu ve çatlıyorum gibi bir ağrı var.
Pardon 24 saat yanlış yazmışım. 24 saat sonra başladı ağrım.

X