Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Kan testi versem çıkar mı

Ayy çok teşekkür ederim tutmuş mu ya hala inanamıyorum çok uğraştık canım çok valla ya rabbim herkese nasip etsin ay şimdi benim minnacık bi bebşim mi var
Var var seninle o kuzum inan Rabbim uğraşlarınızı karşılıksız bırakmadı çok şükür ben de senin yerinde olsam ben de inanamazdım heralde Allah hepimize nasip etsin böyle sevinçler

canım belirtilerin nelerdi ya ben aşılama olalı 1 hafta oldum ama adet sancısı gibi sancılarım var
Benim hiç sancım olmadı ilk hafta kasıklarım şişti sağ ve sol kasıklarımda batma oldu ama çok değil bir dakika bile sürmedi denilebilir şuan aşılama gününü sayarsak 15. Gün test yaptım hayalet çizgi gördüm sonrasında inanamadım tekrar yaptım yine gördüm çizgiyi hiç bir ağrım olmadı denilebilir bugün bel ve sağ kasıklarım hafif ağrıyor o kadar canım

Ayy çok teşekkür ederim tutmuş mu ya hala inanamıyorum çok uğraştık canım çok valla ya rabbim herkese nasip etsin ay şimdi benim minnacık bi bebşim mi var
Canım hayırlı olsuunn çok çok sevindimm böyle varya kendim beklermiş gibi tüylerim diken diken oldu testi görünce maşallahh ne kadar güzel pozitiff inşallah çok sağlıklıdır amin rabbim büyük

Yaa tebrik ederim çok sevindiimm allahım bizede böyle güzel sevinçler nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…