Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Canım test yaptın mı son durum ne şuan ilk sırada ki sensin sonucu belli olacak inşallah güzel haberlerini alırız.
Bugün gebelik testi yaptım şu şekilde ama ilk olduğu için anlamıyorum kan testi vereceğim

Eklentiler

• IMG_0464.jpeg
    49,1 KB · Görüntüleme: 60
Bugün gebelik testi yaptım şu şekilde ama ilk olduğu için anlamıyorum kan testi vereceğim
Ayyyy cok heyecanlandım pozitif gibi duruyor ama dağılmış. Başka testin varsa yap bence idrarı fazla damlattıysan dağılmıs olabilir ama 2. Çizgi kopkoyu belli. Sanki kendi aşılamam tutmuş gibi kalbim pırpır

Hayirlara vesile olsun insallah valla butce su bu hep hikaye de insani btiren o negatifleri gormek olmamasi can yakiyor

Oy maşallah Cumartesi senden güzel haber bekliyorum inşallah çalışınca zor oluyor ben de işten ayrıldım bu ay yapacağım inşallah hayırlısından nasip bakalım artık

Geneli

Gebelikk testi yaptım bugün sonuç bu şekilde kan testi vereceğim bir iki gün içersinde sonuç nedir sence
Canım bu test bozuk. Yeni bir test yaparsan pozitif olup olmadığı garanti olurmuşdu ama kan verecekmişsin. Kan ver en garantisi o kuzum inşallah bebiş geliyordur

Canım çok çok çok sevindim işleminin kolay ve verimli geçmesine diğer dediklerini de okudum hayırlısı diyebiliyorum

Canım bu test bozuk. Yeni bir test yaparsan pozitif olup olmadığı garanti olurmuşdu ama kan verecekmişsin. Kan ver en garantisi o kuzum inşallah bebiş geliyordur
İki tane daha test yaptım toplamda üç test yaptım hala inanamıyorum diğerini paylaşayım bi bakar mısın canım üçünde ikinci çizgi görünüyor dün gece eşimi koştur koştur test almaya gönderdim gece bir de nöbetçi eczane arattım testi 15 dakika önce yaptım

Eklentiler

• image.jpg
    144,1 KB · Görüntüleme: 51
Bende bu markanın ovuslasyon testini kullandım hep canım. Hatta yanında verilen gebelik testleri stok oldu kullanmak kısmet olmadı onları
Sonra ateşle takibi öğrendim. Bir süredir de ateş takibi yapıyorum.

Canım inşallah yumurtaların bir güzel dollenir
Senden gelecek hayırlı haberleri bekliyoruz.
Bende sorunumum döllenme olduğunu düşünüyorum, başka hicbir sorun görünmüyor. Yaza kadar deneyip olmadi yazın tüp bebek, o da olmazsa artık bu fikirden vazgeçme noktasına gelicem.
Benim Allah'a şükür bir kızım var. 8 yaşında. 9 sene önce gebe kalabilmistim yani.
Bu arada canım tüp bebek tedavisi ne kadar tutacak ?

Çok teşekkürler canım
Tüp bebek tedavisi doktordan doktora, merkezden merkeze çok değişiyor. Benim bu şimdi aynı yıl içinde aynı dr da 3. Tedavim, şuan 56bin olmuş ama ben 43 ödüyorum (yani şuan 37 ödedik, transfer aşamasına gelirsek laboratuara 6 daha ödeyeceğiz)
Şuan diğerlerinden farklı olarak iğneli tedavi görmedim ya ordan karımız var, iğneler yine değişkenlik gösterir ama bi 20bin tutardı en az.

Geneli

Gebelikk testi yaptım bugün sonuç bu şekilde kan testi vereceğim bir iki gün içersinde sonuç nedir sence

Canım tebrik ederim çok sevindim.
Maşallah
Kan sonucunu da paylaş bizimle. Bugün mü kan testi vereceksin ?

Ay ay ay ay ay y ay ay ay Hamiiileesiiiiinnnnnnn Çok sevindim kuzummmmmmm çok bariz hamilesin Allah'ın izniyle. Hiç soru işaretine yer bırakmamış. Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah topiğimizin ikinci pozitifi çıktı kızlar umut etmeye devam edelim... canım sen de bi ara sakinleyince bize belirtilerinden ve önerilerinden bahsedebilirsen çok seviniriz tebrik ederim canımm

Ayy çok teşekkür ederim tutmuş mu ya hala inanamıyorum çok uğraştık canım çok valla ya rabbim herkese nasip etsin ay şimdi benim minnacık bi bebşim mi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…