Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112

Merhaba 28 Eylülde 1. Asilamami oldum. Gonal f kullandım ve 1 yumurtam gelişmişti

Kızlar bakın Nazan hoca paylaşmış, doğal, aşılama, tüp farketmez bence dikkat edilmesi gerekenleri söylemiş
Evet bu vitaminler çok önemli. Ben promotil ve maxijuno kullanıyorum pek çoğu içinde var. Vitamin takviyesinin yararı olur zararı olmaz diye düşünüyorum. OMEGAyı bıraktım malesef, aşırı kilo aldırdı 4-5 kilo aldım.
Canım yumurta geliştirici ilaç kullanırken yorgun olmanın, hareket etmenin bir mahsuru yok. Sadece aşılama olduğun gün biraz dikkat edersen iyi olur, eve gidip dinlen mesela o gün. Ağır spor yapma ağır yük kaldırma yeter. Bu zaten tüm hamişler için geçerli.
Merhaba 28 Eylülde 1. Asilamami oldum. Gonal f kullandım ve 1 yumurtam gelişmişti
Hoşgeldin canım aramıza seni hemen tablomuza ekliyorum. Hayırlı uğurlu bebişli olsun inşallah aşılaman umarım güzel haberlerini alırız

K kuppkuppkupp canım ekledim tabloya .. H hayaldunyasi92 ile aynı gün aşılama olmuşsunuz merryliya Hayvanseverbiri K keug0 ile de birer gün var aranızda iinnşallaahh arka arkaya verin bize güzel haberleri

İnşallah ya ne zaman test yapsam sonuç alabilirim
Canım salı gün idrar testi yaparsan çıkma ihtimali var. Aşılamadan sonra 12. Günde idrarda varsa çıkabiliyor.
Benim de 3. Günüm bende de ara ara kasık ağrsı var. Normal mi acaba ?

Bende de aynı şekilde hafif kasık ağrısı var.

Durumum iyi ya bişey hissetmiyorum sadece bir kaç gün kasıklarım şişti sertleşti senin durumun nedir
Kasık ağrıları çok normal kızlar. İğnenin etkisi oluyor genelde. Hatta sizi hamiş gibi hissettirecek. İçinde HCG var. Kasık ağrısı, doluluk, göğüslerde şişlik, ağrı, karında şişlik, iştah artışı vs. yapabiliyor..

Benim de 3. Günüm bende de ara ara kasık ağrsı var. Normal mi acaba ?
Ağrı normal ama ben ilkiyle aynı gibiyim sanki. Biraz araştırdım tutan arkadaşların göğüs ağrısı olmuştu. Benim yok ilkindede olmamıştı. Adete yakın başlamıştı göğüs ağrım. Ama tutanların ilk günden veya 5. Günden itibaren göğüs ağrıları olmuş.

Kızlar sanirim idrar yolu enfeksiyonu oldum
İdrarda yanma var ve sık idrara cikiyorum
Daha önce de alttan muayenede olmuştum, yine kapmış olabilirim. Yarın da asilamam var, canım çok yanıyor

Durumum iyi ya bişey hissetmiyorum sadece bir kaç gün kasıklarım şişti sertleşti senin durumun nedir
Bende de ilk günler şişkinlik ve sertlik vardı kasıklarımda ara ara gelip giden adet sancısına benzer sancı oluyo hehhh diyorum tamam oldum ama bi bakıyorum bişey yok anlamadım bende test yapsam acaba çıkarmı varsa bişey beklemek gerçekten çok zormuş

Kızlar sanirim idrar yolu enfeksiyonu oldum
İdrarda yanma var ve sık idrara cikiyorum
Daha önce de alttan muayenede olmuştum, yine kapmış olabilirim. Yarın da asilamam var, canım çok yanıyor
Haklısın canım her belirtiye bi anlam yüklüyorum öle bi odaklamışım ki kendimi sorma Allahım hayırlısını nasip etsin hepimize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…