Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Canım çok kıymetli bu bilgiler. Hemen not alıyorum. Sağol kuzum 🙏 inşalah genetikte bir sıkıntı çıkmazsa 😍 sağlıklı embriyolar transfer olacak 🙏 haber et mutlaka 🙏 bizleri unutma 🍀 belki ben de yavaş yavaş ısınırım tüp bebek fikrine sayenizde.
Ben seni detaylardan bilgilendiririm kuzum hatta bugün şuna karar verdik İstanbul'da 2 yerle daha konuşacağım sadece tek yere takılıp kalmak istemedik hangisi aklımıza yatarsa artık . Biri bahçeci biri medikalpark bakalım İstanbul uzak birwz zor olacak ama olsun varsın napalim 🥰❤️ yeterki olsun

🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
@minadilda4 EylülGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
sumeyye 1306 sumeyye 1306 11 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
@Mimeily12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
N -nelly 14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
T TOMURCUK_27 21 EylülGonal-F
3​
💜
1. Aşılama​
@merry5827 EylülGonal-F
4​
💜
2. Aşılama​
@hayaldunyasi9228 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
K keug0 29 EylülKlomen
1​
💜
1. Aşılama​
@Hayvanseverbiri29 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
Safransari Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
💜
1. Aşılama​
edahandro edahandro
4 Ekim​
Klomen​
💜
💜
4. Aşılama​
@GRCLK💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​
@ELIF7007
💜
💜
💜
💜
1 12sevgi12 💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

@merry58 @festina lente @Mimeily @mucver veya mucver sumeyye 1306 sumeyye 1306 @reyhan boga @NGZNA @turuncummm @bebis6767 @berfin0518 N -nelly @kardrbc @fresa @esray35
Bende varım merhabalar 22 Eylül aşılama günüm 4 yumurtam vardı Gonal f kullandım

🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
@minadilda4 EylülGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
sumeyye 1306 sumeyye 1306 11 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
@Mimeily12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
N -nelly 14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
T TOMURCUK_27 21 EylülGonal-F
3​
💜
1. Aşılama​
mucizeolsunnnn mucizeolsunnnn 22 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
@merry5827 EylülGonal-F
4​
💜
2. Aşılama​
@hayaldunyasi9228 EylülGonal-F
4​
💜
1. Aşılama​
K keug0 29 EylülKlomen
1​
💜
1. Aşılama​
@Hayvanseverbiri29 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
Safransari Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
💜
1. Aşılama​
edahandro edahandro
4 Ekim​
Klomen​
💜
💜
4. Aşılama​
@GRCLK💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​
@ELIF7007
💜
💜
💜
💜
1 12sevgi12 💜Gonal-F💜
💜
1. Aşılama​

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

@merry58 @festina lente @Mimeily @mucver veya mucver sumeyye 1306 sumeyye 1306 @reyhan boga @NGZNA @turuncummm @bebis6767 @berfin0518 N -nelly @kardrbc @fresa @esray35
mucizeolsunnnn mucizeolsunnnn ekledim canım tabloya T TOMURCUK_27 ile arka arkaya pozitif haberiniz alacağız inşallah 🙏 birbirimize umut olacağız

Oooo süperrr ptesi haberleşelim yaaaa o zaman canım 😍 inşallah da güzel haberler alalımm. Senin aşılama benim toplama aynı zamanlarda olacak gibi herşey yolunda giderse, benim yumurtaları labdan takip edicez artık :) seninkiler için de geri sayımmm yaparız :)
Benim de pzartesi kontrolüm var kız 😍🥰 adetin 8. Günü. Ben erken çatlıyorum ondan erkenden çağırıyor beni. Benim pazartesi bitecek ilacım. 10. Gün gibi de aşılamam oluyor kuzum. Femara ben de bir yumurta yaptı. Klomenle üç yumurtam oluyor, ikisi işe yarayan büyüklükte oluyor. Bakalım ben de merak ediyorum kaç yumoşum var ne kdar büyümüşler. Gene bir yumoşum olursa diye korkuyorum. Hayırlısı. Gerçi biri,dördü fark etmiyor. Olacağı varsa her türlü oluyor kuzum. 1 sperm 1 yumurta nelere kadir 😍Sayılara takılmamak lazım 🙏😍🥰

Canım günde 1 adet kullandım 5 gün ondan sonraki 5.gün kontrole gittim hatta o gün gece lh ovülasyon testi yaptım cok silikti hiç büyüdğünü düşünmedim ama 25mm olmuş
Ayyy süper süper, umut oldu valla canım 🙏🏻 Ben günde 2 kullandım, daha önce iğnelere tepki vermedi diye yumurtalarım belki de. Hadi inşallah büyümüştür benimkiler de, lh yaptım bugün bayaa da koyu çıktı ama pik değil, yarın pik olursa diye de bi korktum valla pazartesiye kdr dayansınlar çatlamadan 🙈

Benimde ilk aşılamam şuan kasıklarımda hafif ağrı ve göğüs hassasiyet var sanki regl olacakmışım gibi hissediyorum
Benim ikinci aşılamamdı canım hakkında hayırlısı olsun ama benden tavsiye vücudunu dinlememeye çalış başka şeyler düşün başka şeylere odaklan umarım bebeğin seninledir hakkında hayırlısı olsun 🍀🤲🏼😘

Pazartesi kontrol var canım. Klomenin 5. Günü olacak. Muhtemelen çarşamba aşılama olurum.. bugün eşimle konuştuk, geçen ayki gibi tek yumurta çıkarsa aşılama olmama kararı aldım. Birden fazla yumurta olduğunda olacağım. Boşu boşuna hakkımı az yumurta ile doldurmak istemedim. Zaten dördüncü aşılama 😅 acele etmeyeceğim.
Canım bende dün gece ignemi oldum.
Doktor 24 te olmamı söylemişti, bende yapmama ihtimaline karşı erken gitmiştim, yapmazlarsa 24 te eve yetişip kendim yapayım diye ondan 23.40 ta felan yapılmış oldu.
Reçete yok diye yapmakta tereddüt ettiler doktora sordular, sonra yaptılar şükür.

Sende Çarşamba aşılama olursan 2 gün olacak aramızda 💝

İnşallah yumuslarin çoğalır

Canım bende dün gece ignemi oldum.
Doktor 24 te olmamı söylemişti, bende yapmama ihtimaline karşı erken gitmiştim, yapmazlarsa 24 te eve yetişip kendim yapayım diye ondan 23.40 ta felan yapılmış oldu.
Reçete yok diye yapmakta tereddüt ettiler doktora sordular, sonra yaptılar şükür.

Sende Çarşamba aşılama olursan 2 gün olacak aramızda 💝

İnşallah yumuslarin çoğalır
Ohh çatlasın yumoşun inşallah hayırlısıyla. İyi çözmüşsün hastane işini canım. Evet aramızda iki gün olacak muhtemelen 🙏🙏 çoğalsın yumoşlar

Ayyy süper süper, umut oldu valla canım 🙏🏻 Ben günde 2 kullandım, daha önce iğnelere tepki vermedi diye yumurtalarım belki de. Hadi inşallah büyümüştür benimkiler de, lh yaptım bugün bayaa da koyu çıktı ama pik değil, yarın pik olursa diye de bi korktum valla pazartesiye kdr dayansınlar çatlamadan 🙈
İnşallah bitanemm lh testi demekki dogruyu göstermitor bende çok silikti ama yumurtam 25mm olmuş yani

K kediasigi33 izninle yorumunu topiğimizdeki arkadaşlarıma umut olması için paylaşıyorum kuzum. Bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim 🙏🍀 @Milkamzzgr @Mihra95 @minadilda @GulcanKarakayaTurker NZ @turuncummm sumeyye 1306 sumeyye 1306 N -nelly @esray35 @festina lente @bebis6767 @mucver veya mucver @Mimeily ve ben edahandro edahandro

@mucver veya mucver inşallah senin de Çarşamba güzel haberini alacağız.

(aşılaması yeni olan arkadaşları bilerek etiketlemedim 🙏 sizlerden güzel haberler alacağız İnşallah)
Çok teşekkür ederim darısı cümle evlat isteyen arkadaşlarımın başına Amin

Kızlar bakın Nazan hoca paylaşmış, doğal, aşılama, tüp farketmez bence dikkat edilmesi gerekenleri söylemiş

Eklentiler

• Screenshot_20231001_135444_Instagram.jpg
    Screenshot_20231001_135444_Instagram.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 39
Hanımlar bi sorum daha olucak cevaplarsanız çok sevinirim❤ gonal f 900 75 olarak kulanmaya başlıycam ama bunu kullanırken tekstilde günlük işe gidebilirmiyim acaba ağır bişe kaldırmıyorum ama 10 saat ayaktayım doktor sana kalmış dedi ama ilgisiz bi doktor soru soramıyorum doğru dürüst

X