Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Çok mantıklı hadi güzel haberlerle gelirsin inşallah

Aşılama değil ama klomen kullanıyorum 4 Ekim de yumurtalarıma Bakıp çatlatma iğnesi olacağım

Aşılama değil ama klomen kullanıyorum 4 Ekim de yumurtalarıma Bakıp çatlatma iğnesi olacağım
Hoşgeldin canım ilk defa yumurta takibi yaptırıp klomen kullanıyorsun değil mi? Umarım yumoşların güzel gelişir ve güzel haberlerini alırız kuzum benim ilk klomen kullanmamda 3 yumurtam olmuştu, çatlatma iğnesi vermemişti doktorum. Bir tanesi kiste vermişti. Ama en basit kist türü olduğu için adetle hemen atıldı, doktorumda korkulacak birşey olmadığını söyledi. Sanırım çatlatma iğnesi olmadığımdan ve ilk kez kullandığımdan öyle oldum. Sonrasınsa 3 kez daha klomen ve 2 kez femera kullandım kist mist olmadı hiç. Heyecanlı bi serüven oluyor bu süreç ilacı iç, kaç yumoşun olmuş ne kadar büyümüş kontrol et, iğneni kendin yap veya yaptır vs. umarım sonunda bebeğine kavuştuğun bir serüven olur canım

Bende varım merhabalar 22 Eylül aşılama günüm 4 yumurtam vardı Gonal f kullandım

Merhaba ben pazartesi günü ilk aşılamamı oldum gonalf kullandım her gün 100 yapiyordum bugün bir hafta oldu

kızlar ya bir şey sorucam normalde çatlatma iğnesinin 36-40 saatinde aşılama yapılıyormuş ama bana 30. saatinde aşılama yaptı çatlamıştı diye sordum hatta cıkıcna evet dedi

tekrar bakmadı öncesi ama aşılama esnasında baktı büyük ihtimal akıntı gelmişti benden ama gerçi bilmiyorum
Aşılama esnasında katater gönderiyor ben ordan anlayabileceğini sanmıyorum çatladığını. Öncesi ultrasonla bakması lazım. Sperm 24 saat canlı kalıyor ya belki catlama olunca spermle karsılassın diye yapmıştır. 36-40 saat arası yapılıyor. Hatta benim hastanede 40. Saat yapıyorlar. Garantiye almak için. Tabii sizin doktorun vardır bi bildiği öyle dediyse. Hiç moralini bozma olacak olduktan sonra her türlü oluyor.

Aşılama oldum kızlar, su an 20 dk geçmesini bekliyorum koltukta uzandım.
36.5 sonra aşılama olmuş oldu.
Doktor ostorojen hormonunu arttırdığı için incir yememi tavsiye etti. Ve yer fıstığı.
Çok minik ağrım oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…