Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Hayırlısı olsun canım senin için inşallah 4. De olur miniğin gelir ben bu tutmazsa aşı yani cuma randevu aldım tüp için görüşmeye gideceğiz bakalım hakkımızda hayırlısı hepimizin

Hayırlısı olsun canım senin için inşallah 4. De olur miniğin gelir ben bu tutmazsa aşı yani cuma randevu aldım tüp için görüşmeye gideceğiz bakalım hakkımızda hayırlısı hepimizin
Umarım gerek kalmadan hamile kalırsın kuzum güzel haberlerini alırız inşallah. Bu haftadan umutluyum.

Canım benim.. Asla vazgeçmicez yola devam edicez.. tabiki sen nasıl istersen öyle yaparsın. Umarım birdahaki aya gebelik haberini alırız.. yarın kandil bol bol dua edelim birbirimize

Bugün 11. Gün sabah test yaptım negatif. Ve adet olacakmışım gibi ağrılarım var. Sanırım yine olmadı.
Bunları yaşamış birisi olarak hiç umutsuzluğa kapılma derim. Temmuz 22 de aşılama yapıldı gebeliğe dair tüm belirtilerim vardı 6 agustosta kanamam başladı tutmadı aşılama . Ağustos ayında sadece femara kullanıp kendimiz denedik hiç gebelik belirtim yoktu normalde gögüslerim ağrır şişer ama asla olmadı sadece karnımda öok feci adet sancısı vardı adet günümde lekelenmem oldu adet oldum sandım ama öğrendim ki geç döllenmeyle olan bebeğim varmış. Şimdi 5+5 günlüğüz. Gönlünü ferah tut rabbim inşallah isteyen herkese mucizeler yaşatsın

Hepimize hayırlı kandiller kızlar. Bugün birbirimize bol bol dua edelim. Sizin icin dua edicem. Ben de dualarınıza talibim. Yarın aşılamam var.
Amin hayırlı kandiller arkadaşlarım.. birbirimize dua edelim. Rabbim aşılamanı hayırlı eylesin, bebeğine kavuşman için vesile olsun

Canım teşekkür ederiz bizimle paylaştığın için hepimize umut oldun

Canım teşekkür ederiz bizimle paylaştığın için hepimize umut oldun
Hepimiz kendimizi dinleyerek gebelik belirtileri arıyoruz aylarca bebek beklemiş birisi olarak çok iyi anlıyorum hepinizi ama inanın nasip olunca bazen hiçbir belirti bile olmadan oluyor . Aylarca yumurtlama günü takip ettim kürler yaptım hsg çekildim aşılama yaptım her seferinde tüm gebelik belirtilerini yaşayıp kendi kendime aşerdim bile ama en beklemediğim anda hiç belirtim olmadan oldu. Rabbim ol derse herşey mümkün ben birebir yaşadığım için sizlerle paylaşmak istedim . Hepinize duacıyım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat versin Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…