Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bugün kontrolüm vardı. 4 yumurtam var 2’si 13 mm 1’i 18mm 1’i 19 bugün çatlatma iğnesi yapıcam çarşamba günü aşılama var.
Maşallah kuzum çok güzel benim de geldi bugün. Yeni yolculuğumuz hayırlı olsun inşallah. Bebişlerimize kavuşalım

Maşallah kuzum çok güzel benim de geldi bugün. Yeni yolculuğumuz hayırlı olsun inşallah. Bebişlerimize kavuşalım
Pes etmek yok biz elimizden geleni yapıcaz. Rabbim inşallah en hayırlı zamanda bize de evlat nasip edecek. Güzel günler çok yakın. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah

Bwbeğim kafanda bir plan var bu seni rahatlatıyordur. Allah nasip edecek inş inanıyorum ben devletin hakkı 5 bikdiğim kadarıyla sonra tüp bebeğe geçiyorlar. Sen devam et nasıl güvende hissediyorsan. Ama sal bak ne yap biliyor musun. Aşılamanı ol ve son güne kadar hiçbir şey yapma. Takılma. Salla gitsin olursa süpriz zaten.

Evet canım öyle yapacağım nasipse. Ben de bi baktım. 6 aşılamaya kadar normal yazıyordu. Kendimi öyle daha iyi hissedeceğim.

Kan testim negatif...
Canım Allah'ın bir bildiği vardır diyelim ona sığınalım. Adetimin geleceğini bilmeme rağmen , bugün ufak çaplı bi şok yaşadım ama durmak yok yola devem en doğru zamanda sağlıkla gelecekler inşallah. Yeni ay için planın var mı?

Ben önce polip için doktora gideceğim, onu aldırmadan olmayacak gibi çünkü hormonal bir bozukluğum yok... Yarına randevum var, hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşaAllah

Bende bugün regl oldum beni de ekler misiniz. Yarın doktora gitmeyi düşünüyorum ve aşılama konuşacağız

Bende bugün regl oldum beni de ekler misiniz. Yarın doktora gitmeyi düşünüyorum ve aşılama konuşacağız
Tamam canım hoşgeldin. Ben de bugün regl oldum. Perşembe randevum. Adını tablomuza ekliyorum. Bana belli oldukça ilaç adını, yumurta sayını, aşılama gününü iletirsen eklemeleri yaparım ilk aşılaman mı olacak?

Olmuştu canım 10. Günde özellikle hatırlıyorum hatta şüphelenip test yapmıştım çok silik pozitif geldi o gün.
Merhaba hangi süreçlerden geçtiniz benimde ilk aşılamam biraz bilgi verir misiniz 19 eylülde çatlatma iğnesi oldum tabi gonal f kullandım öncesinde çatlatma iğnesi oldum 19 Eylül 21 Eylül Aşılama oldu aşılama sonrası duphaston kullanıyorum lekelenme akıntım falan hiç olmadı bana biraz siz hangi süreçlerden geçtiniz bilgi verir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…