Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bugün kontrolüm vardı. 4 yumurtam var 2’si 13 mm 1’i 18mm 1’i 19 bugün çatlatma iğnesi yapıcam çarşamba günü aşılama var.
Maşallah kuzum çok güzel 😍🥰🙏🍀 benim de geldi bugün. Yeni yolculuğumuz hayırlı olsun inşallah. Bebişlerimize kavuşalım 🙏🍀

Maşallah kuzum çok güzel 😍🥰🙏🍀 benim de geldi bugün. Yeni yolculuğumuz hayırlı olsun inşallah. Bebişlerimize kavuşalım 🙏🍀
Pes etmek yok biz elimizden geleni yapıcaz.🌸 Rabbim inşallah en hayırlı zamanda bize de evlat nasip edecek. Güzel günler çok yakın. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah❤️

Benim de bugün geldi adetim elendim canım. 4. Aşılama için gideceğim. Ben fazla aşılama olacağım, kendi kararım. Tüp bebeğe hazır değilim.

Canım yol arkadaşlarım benim adetim geldi
Y yenibirhayal E esray35 meirda meirda Safransari Safransari @sumeyye 1306 @minadilda merryliya merryliya N -nelly @turuncummm
Yeni yolculuğumm başlasın bakalım.

umarım kalan arkadaşlardan pozitif haberleri aldığımız bir hafta olur 🙏🍀
Bwbeğim kafanda bir plan var bu seni rahatlatıyordur. Allah nasip edecek inş inanıyorum ben devletin hakkı 5 bikdiğim kadarıyla sonra tüp bebeğe geçiyorlar. Sen devam et nasıl güvende hissediyorsan. Ama sal bak ne yap biliyor musun. Aşılamanı ol ve son güne kadar hiçbir şey yapma. Takılma. Salla gitsin olursa süpriz zaten.

Bwbeğim kafanda bir plan var bu seni rahatlatıyordur. Allah nasip edecek inş inanıyorum ben devletin hakkı 5 bikdiğim kadarıyla sonra tüp bebeğe geçiyorlar. Sen devam et nasıl güvende hissediyorsan. Ama sal bak ne yap biliyor musun. Aşılamanı ol ve son güne kadar hiçbir şey yapma. Takılma. Salla gitsin olursa süpriz zaten.
Evet canım öyle yapacağım nasipse. Ben de bi baktım. 6 aşılamaya kadar normal yazıyordu. Kendimi öyle daha iyi hissedeceğim. 🙏🙏

Kan testim negatif...
Canım Allah'ın bir bildiği vardır diyelim ona sığınalım. Adetimin geleceğini bilmeme rağmen , bugün ufak çaplı bi şok yaşadım ama durmak yok yola devem 🙏🍀 en doğru zamanda sağlıkla gelecekler inşallah. Yeni ay için planın var mı?

Kızlar buraya hepimiz için bi umut yorumu bırakıyorum 🙏🍀

💜 umut etmeye devam edelim 💜

🍀vakti gelince bebeklerimiz bizleri bulacak🍀

H hayaldunyasi123

Eklentiler

• IMG_20230925_180230.jpg
    IMG_20230925_180230.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 43
Canım Allah'ın bir bildiği vardır diyelim ona sığınalım. Adetimin geleceğini bilmeme rağmen , bugün ufak çaplı bi şok yaşadım ama durmak yok yola devem 🙏🍀 en doğru zamanda sağlıkla gelecekler inşallah. Yeni ay için planın var mı?
Ben önce polip için doktora gideceğim, onu aldırmadan olmayacak gibi çünkü hormonal bir bozukluğum yok... Yarına randevum var, hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşaAllah 🤲🏻

🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
@minadilda4 EylülGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
@sumeyye 130611 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
meirda meirda 12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
N -nelly 14 EylülGonal-f
2​
💜
1. Aşılama​
E esray35 15 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
M Milkamzzgr 15 EylülGonal-F
1​
💜
2.​
Aşılama​
T TOMURCUK_27 21 EylülGonal-F
3​
💜
1. Aşılama​
merryliya merryliya 27 EylülGonal-F
4​
💜
2. Aşılama​
H hayaldunyasi123 28 EylülGonal-F
2​
💜
2. Aşılama​
Safransari Safransari
💜
Letu
💜
💜
1. Aşılama​
edahandro edahandro
💜
💜
💜
💜
4. Aşılama​

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

merryliya merryliya @festina lente meirda meirda @mucver veya mucver @sumeyye 1306 @reyhan boga @NGZNA @turuncummm @bebis6767 @berfin0518 N -nelly @kardrbc @fresa E esray35
Bende bugün regl oldum beni de ekler misiniz. Yarın doktora gitmeyi düşünüyorum ve aşılama konuşacağız

Bende bugün regl oldum beni de ekler misiniz. Yarın doktora gitmeyi düşünüyorum ve aşılama konuşacağız
Tamam canım hoşgeldin. Ben de bugün regl oldum. Perşembe randevum. Adını tablomuza ekliyorum. Bana belli oldukça ilaç adını, yumurta sayını, aşılama gününü iletirsen eklemeleri yaparım 🙏🍀 ilk aşılaman mı olacak?

Olmuştu canım 10. Günde özellikle hatırlıyorum hatta şüphelenip test yapmıştım çok silik pozitif geldi o gün.
Merhaba hangi süreçlerden geçtiniz benimde ilk aşılamam biraz bilgi verir misiniz 19 eylülde çatlatma iğnesi oldum tabi gonal f kullandım öncesinde çatlatma iğnesi oldum 19 Eylül 21 Eylül Aşılama oldu aşılama sonrası duphaston kullanıyorum lekelenme akıntım falan hiç olmadı bana biraz siz hangi süreçlerden geçtiniz bilgi verir misiniz

X