Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Test yaptım negatif fakat doktorum idrarda çıkmayacaktır dedi . Yumurtalarım da 2 tane 21 cm idi
Canım gruptaki arkadaşlar ortalama 12. Günde idrar testi yaptılar negatif çıkan, kanda da negatif çıktı. Genelde idrar doğru gösteriyor ama tabiki kesin diyemeyiz. Umarım bebeğin seninledir.

Ben düzenli adet oluyorum 28 günde bir bu c-life ne işe yarıyor tam olarak bi forumda tesadüfen gördüm onunla hamile kalan çok kişi varmış

Amin hepimiz için kucağımız dolsun inşallah onlar ne ben ilk defa duyuyorum
Canım benim FSH 11.8 çıktığından ve 17-18 aydır da bebiş olmayınca. Ben kendi kendime yumurtalarının kalitesiz olduğuna karar verdim o sebeple bu takviyeleri kullanıyorum. Bunlar yumurta kalitesini arttıran vitamin takviyeleri olarak geçiyor. Doktoruma da sordum. Kendisinin vitaminlere karşı olmadığını kullanabileceğini söyledi. Psikolojik olarak da sana iyi geliyorsa kullan, zararı olmaz yararı olabilir dedi. Ben de o sebeple kullanıyorum. Ben ikisini de aldığım için ikisini de kullanıyorum. Normalde bir tanesi yeterli. Ben şuan birgün birini bir gün birini içiyorum. Bunlar yumurta geliştirici inostol muydu neydi onun yanına ek vitamini olan takviyeler.

Mesela sadece ınofolic marka kullanan da var. Onda sadece folik asit ve o yumurta geliştiriciden var. Genelde pcoslulara öneriliyor ama diğer gruptaki çoğu arkadaşım kullandı hamile kaldı.

Ben pcoslu değilim kullanabilirmiyim acaba bende eşimde bi sıkıntı yok bende yok acaba yumurtlar mı kalitesiz diye düşünmeye başladım kendi kendime

Ben pcoslu değilim kullanabilirmiyim acaba bende eşimde bi sıkıntı yok bende yok acaba yumurtlar mı kalitesiz diye düşünmeye başladım kendi kendime
Canım valla bizim bi grubumuz var Eylül Ekim ayı gebelik planlıyanlar diye. Orda heralde çoğu kişi inofolic kullandı ve hamile kalanlar oldu. Pcoslu da değillerdi. Bunlar yumurta geliştirici oldukları için zararı olmaz diye tahmin ediyorum ben de. Ben ekstra vitaminlileri tercih ediyorum, daha pahalı benim kullandıklarım. İnofolic de vitaminsizi. Sen bilirsin canım karar senin

Ben pcos için almıştım ama yumurta kalitesine, amh değerine yani bircok şeye faydalı ben aslında zaten yumurtaların iğneyle gelişiyor ve çatlayacak oluşan yumurtalarım kaliteli olsun diye kullanıyorum. Ama sadece sabah alıyorum

Hayırlı olsun kuzummmm günün yumurtan belli olunca eklerim seni yine gruba, eğer istersen
Teşekkür ederim canım inşallah seninde güzel haberini alırız. bugün kontrole gittim. 4 yumurtam var ikisi büyük ikisi onlardan daha küçük. Pazartesi tekrar kontrole çağırdı. Tahminimce çarşamba yaparız aşılamayı dedi ama kesin olarak pazartesi belli olacak

Ay şahane hemen de geçmiş zaman ve yumurtaların gelişmiş. Zaten aşılamadan sonra beklemek yıllar gibi geliyor. Öncesi hemencik geçiyor. Maşallah 4 yumurta çok güzel canım. Hangi ilacı kullandın?

Ay şahane hemen de geçmiş zaman ve yumurtaların gelişmiş. Zaten aşılamadan sonra beklemek yıllar gibi geliyor. Öncesi hemencik geçiyor. Maşallah 4 yumurta çok güzel canım. Hangi ilacı kullandın?
Klomen yazmıştı ama eczanede yokmuş. Doktorlar görüştü mecburen iğneye gecicez dediler. Gonal-f kullanıyorum

Tamam canım ekledim tabloya bu ay güzel haberlerini alalım inşallah. Gonal -f ye de çok iyi diyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…