Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Sana sordum canm aşılama oldu mu ne durumdasın şu an diye
Oldum canım. Yarın test günüm. İdrar testi yapacağım. Bakalım bi umut bekliyorum. Bak ilk sayfada bir tablo var. Kim ne ilaç kullanmış kaç yumurtası olmuş diye. Ben hiç Gonal-F yi duymamıştım ama çoğu doktor onu veriyormuş. Ben klomen ve femara kullanmıştım. Klomenle 3 yumurtam oluyordu. Femarayla 1 oldu. Bu ay bir yumurtayla aşılamaya gittim. Hakkımda hayırlısı olsun. Bugün uçuk çıkardım bi umut belirtiyse diye seviniyorum

Teşekkür ederim kızlar yardımınız için peki son birşey sorayım eşim ısrar ediyor alalım diye bu mfk var bileniniz varmı aranızda eş paketi alalım bilmediğimiz şeyi kullanmayalım diyor en azından bu doktor felan diyor siz biliyormusunuz hiç kullanan oldu mu ?

Gene diğer grupta bi arkadaşımız kullanıp hamile kaldı kuzum ama hangi ürünlerini kullandı hatırlamıyorum. Mfk'nın whatsap butonu çıkıyor sayfasında. Ona durumunu anlatıp yazarsan o da yönlendiriyor.

Ben düzenli adet oluyorum 28 günde bir bu c-life ne işe yarıyor tam olarak bi forumda tesadüfen gördüm onunla hamile kalan çok kişi varmış
Hormonları düzenlemeye yarıyor, hamile kalmak için kullanan da var evet. Genelde pkolular kullanıyor. Olumlu dönüt alanlar çok

Hormonları düzenlemeye yarıyor, hamile kalmak için kullanan da var evet. Genelde pkolular kullanıyor. Olumlu dönüt alanlar çok
Benim hormonlarımda sıkıntım yok pcolu değilim her hangi bir yan etki yapar mı bilemedim burdan araştırdım yan etki yapan da olmuş hamile kalanda bilemedim bi kararsız kaldım

Ay sanah testine etiketle mutlaka beni heyecanlandım inşşşşş kıpkırmızı bi pozitif gelcekkkj

Canım şuan tablodan kimsenin pozitif olmadı mı ben yorumların çoğunu okudum ama göremedim
Aşılama arada istisnalar olsada genelde olumsuz oluyor maalesef bende geçen ay yaptırdım olmadı. Hemde doktor o kadar umitliydi 4 yumurta vardı eşimin spermide 20 milyon gene yok gene yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…