Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Valla kuzum benim negatif sonucum herşeyimde güzel çıkmış ama olmayınca olmuyor işte daha zamanı var herhalde
Maşallah canım değerlerinin iyi çıkması da iyi. Ben bi ölçtürmüştüm öylesine demirim yerlerdeydi. İyi çok şükür değer yükseltmekle uğraşmayacaksın. O zaman adetin bir an önce gelsin de önümüzdeki ayın planlamasını yap bir an önce kuzum

CNım bu ay ara verip bi dinlemek istiyorum 3 aydır aralıksız tedavi beni çok yordu hem psikolojimi hem bedenimi dinlendirip öyle devam edeceğim

sumeyye 1306 ve meirda günlerimiz yakın diye sizi etiketledim kızlar. Ovuslayon testi yaptım tamamen amaçsızca. Aşılamanın 8. Günü hala az çizgi var. İğne etkisi devam ediyor olarak yorumladım. Bugün aşırı halsizlik var üstümde ama işyerinde de çok yoruldum onun etkisi diye düşünüyorum.

Eklentiler

• AirBrush_20230919184600.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 44
Maşallah çok sevindim bizlere de dua et canım bu süreçte neler yaptın bende 2 asıla için hazırlanacağım ne yapabilirim
İnşallah canım herkesin gönlüne göre versin benim 3. Aşılama bundan öncede bir tüp bebek tedavisi gördüm gebelik oldu ama kalbi durdu 10. hafta da iken. Çok şükür olacağına inandım elimden geleni yapıp tevekkül ettim. Çok şükür Rabbim sağlıkla devam etmesini nasip etsin. Herkesi çok iyi anlıyorum kolay süreçler değil. hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar versin

Ovulasyonda zaten hep o çizgi çıkmıyor mu acaba benim 5 gün yaptığım bi gebelik testim var silik çizgi sonrasını bi türlü takip edemedim bende aşırı iştah var kasıklarımda batma ara ara bel ağrısı ve dayanılmaz olan bi göğüs ağrısı var şişkinliği cabası bekliyorum öyle aklıma getirmemeye çalışıyorum ay inşallah hepimiz hamişizdir yaa

5 gün testim böyleydi bugün 8 gün çoktan geçmiştir diye düşünüyorum iğne etkisi çünkü çizgi çok silik

Canım ovulasyon da soluk hep çıkıyor zaten.
Gebelik testini ne zaman yapacaksın ?
Diğer aşılamada reglim kaçıncı gün gelmişti 14 günü bulmuş muydu ?

Eki Görüntüle 3304216 5 gün testim böyleydi bugün 8 gün çoktan geçmiştir diye düşünüyorum iğne etkisi çünkü çizgi çok silik
Bence bu ovulasyon testinde benim iğne olsa da olmasa da hep silik çıkıyor canım. Ondan bi anlamı yok aslında benim açımdan değerlendirince kız ben de dayanamamaya başladım. Zaman geçmiyor ya off. Hayırlısıyla bi pozitifi göreydik

Canım ovulasyon da soluk hep çıkıyor zaten.
Gebelik testini ne zaman yapacaksın ?
Diğer aşılamada reglim kaçıncı gün gelmişti 14 günü bulmuş muydu ?
Aynen ya doğru diyorsun kuzum. Walla biraz mantıksız kararlar aldığım bi gün oluyor sabırsızlanmaya başladım. Önceki aşılamalarda progestansız 16. Günü buluyordu kuzum. Progestan olunca 14. Gün olurum heralde gelirse. İnşallah gelmez

Dayanmaya çalış valla ben öyle bi işime dalıyorum ki çıkana kadar unutuyorum gebelik oldumu olmadımı durumunu Rabbim hayırlısıyla versin inşallah çok dua ediyorum inşallah hepimiz pozitif haberler veririz birbirimize

İnsallahhhh gelmez.

Ben bu ayın
19-20-21-22-23 ünde letu kullanıyorum.
27 sinde doktor kontrole çağırdı.
Diğer gitmemize de aşılama olacak sanırım.
Tahminen 27 sinde yumurta kontrolünden kaç gün sonra aşılama olur acaba ?

Birde canım siz aşılama sonrası cinsel ilişki önerdi mi doktor ?

Ya birşey sorucam benim test günüm 22 Eylül adet günüm de 24 Eylül ben şimdi eğer negatif olursa progesteron fitil kullanıyorum ya bıraktığım zaman mı hemen gelir mi

Aşılama günü hariç diğer 3 günü değerlendir dedi ama bazıları aşılama gününü de değerlendiriyor unutma istersen doktoruna sor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…