Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Safransari canım seni de listeye ekledim inşallah güzel sonuçlarını alacağız. Şimdi gün hesabı yapıp sana aşılama gününü üç aşağı beş yukarı söyleyeveğim

Adetinin
Adet başlangıç tarihin ne canım?

Ya canım benim rabbim emeğinin karşılığı versin inşallah bu süreçte çalıştın mi evde ben temizlik yaptım 4 günü falan acaba diyorum ondan mi kafam karıştı ne yapabilrim sence

O zaman canım şöyle;
Eylül 28de 10. Gün yumurta kontrolü yapacak. 30 Eylül - 2 Ekim arası aşılaman olur herşey yolunda giderse kuzum. Genelde 12. - 14. Günlerde oluyor aşılama ama yumurtanın gelişimine bağlı tabi.

Örneğin benim 10. Gün aşılamam yapıldı. Ben kısa döngülüyüm. Beni 8. Gün çağırdı. Yumurtam yeterince büyümüştü. O gece iğne oldum. 10. Günümde aşılama oldum.

AA dur 27 Eylül'de çağırmış. 9. Günde. Muhtemelen büyürse kaçırmayalım diye öyle çağırmış kuzum. Yine dediğim Aralık'ta aşılamanın olma olasılığı yüksek

Artık beklemekten ne yapacağımızı şaşırdık, ben de test yapacaktım neredeyse benim de bel ağrım devam ediyor artık ağrı çekmek istemiyorum...

Artık beklemekten ne yapacağımızı şaşırdık, ben de test yapacaktım neredeyse benim de bel ağrım devam ediyor artık ağrı çekmek istemiyorum...
Umarım bu ağrıların bir anlamı vardır beklemeeeek çok zor sonunda güzel haberimizi alırız inşallah ya. Sen bekle kuzum yapma daha test. Hele sana daha çok erken. Pazar çok ideal senin için. Ben de cumartesi

Ya canım benim rabbim emeğinin karşılığı versin inşallah bu süreçte çalıştın mi evde ben temizlik yaptım 4 günü falan acaba diyorum ondan mi kafam karıştı ne yapabilrim sence
Canım ben hastanede çalışıyorum aşılama olunca yıllık izne ayrılıp ailemin yanına gittim 1 hafta 10 gün kadar hocam kafan dağılır iyi olur demişti.

Umarım bu ağrıların bir anlamı vardır beklemeeeek çok zor sonunda güzel haberimizi alırız inşallah ya. Sen bekle kuzum yapma daha test. Hele sana daha çok erken. Pazar çok ideal senin için. Ben de cumartesi
Ben pazartesi gidip kan vereceğim testle uğraşmak istemiyorum

Yaa yerinden kalkmak mi gerekiyor ?
Ben de çalışıyorum, ise gelmek zorundayım.
Normal döllenme gibi düşün. Eşinle birlikte olduktan sonra da ip atlamıyoruz ya hani onun gibi. Gebelik düşünürken ekstra keskin hareketlerden, spordan, ağır kaldırmaktan uzak durmamız gerekir zaten. Bu gebeliğin doğalında var. Onun dışında birşeye gerek yok canım.

Anladim canım.
Eşimin testinde birşey çıkmamıştı ama üzerinden 1 yıl geçti testin.
Bunun üzerine deprem yaşadık, aylarca çadırda yerde yattı, sağlıksız beslendi vs.
Keçiboynuzu pekmezi unutma iç hergun bu hafta dedim, unutmaz inşallah ben takibini yapamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…