Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@merry581 EylülKlomen
3​
🍀
1. Aşılama​
I iftade 1 EylülGonal-f
2​
🧿 🤰
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
M minadilda 4 EylülGonal-F
2​
💜
1. Aşılama​
@turuncummm7 EylülLetu
2​
💜
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
💜
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
💜
1. Aşılama​
edahandro edahandro 11 EylülFemara
1​
💜
3. Aşılama​
sumeyye 1306 sumeyye 1306 11 EylülKlomen
2​
💜
2. Aşılama​
meirda meirda 12 EylülFemara
1​
💜
1. Aşılama​
@-nelly14 EylülGonal-f
2​
💜
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
💜
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
💜
2.​
Aşılama​
Safransari Safransari 💜Letu
💜
💜
1. Aşılama​

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

@merry58 @festina lente meirda meirda @mucver veya mucver sumeyye 1306 sumeyye 1306 @reyhan boga @NGZNA @turuncummm @bebis6767 @berfin0518 @-nelly @kardrbc @fresa @esray35
Safransari Safransari canım seni de listeye ekledim inşallah güzel sonuçlarını alacağız. Şimdi gün hesabı yapıp sana aşılama gününü üç aşağı beş yukarı söyleyeveğim

İnsallahhhh gelmez.

Ben bu ayın
19-20-21-22-23 ünde letu kullanıyorum.
27 sinde doktor kontrole çağırdı.
Diğer gitmemize de aşılama olacak sanırım.
Tahminen 27 sinde yumurta kontrolünden kaç gün sonra aşılama olur acaba ?

Birde canım siz aşılama sonrası cinsel ilişki önerdi mi doktor ?
Adetinin
İnsallahhhh gelmez.

Ben bu ayın

Adet başlangıç tarihin ne canım?

İnşallah canım herkesin gönlüne göre versin🤲 benim 3. Aşılama bundan öncede bir tüp bebek tedavisi gördüm gebelik oldu ama kalbi durdu 10. hafta da iken. Çok şükür olacağına inandım elimden geleni yapıp tevekkül ettim. Çok şükür Rabbim sağlıkla devam etmesini nasip etsin. Herkesi çok iyi anlıyorum kolay süreçler değil. hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar versin🤲
Ya canım benim rabbim emeğinin karşılığı versin inşallah bu süreçte çalıştın mi evde ben temizlik yaptım 4 günü falan acaba diyorum ondan mi kafam karıştı ne yapabilrim sence

İnsallahhhh gelmez.

Ben bu ayın

O zaman canım şöyle;
Eylül 28de 10. Gün yumurta kontrolü yapacak. 30 Eylül - 2 Ekim arası aşılaman olur herşey yolunda giderse kuzum. Genelde 12. - 14. Günlerde oluyor aşılama ama yumurtanın gelişimine bağlı tabi.

Örneğin benim 10. Gün aşılamam yapıldı. Ben kısa döngülüyüm. Beni 8. Gün çağırdı. Yumurtam yeterince büyümüştü. O gece iğne oldum. 10. Günümde aşılama oldum.

O zaman canım şöyle;
Eylül 28de 10. Gün yumurta kontrolü yapacak. 30 Eylül - 2 Ekim arası aşılaman olur herşey yolunda giderse kuzum. Genelde 12. - 14. Günlerde oluyor aşılama ama yumurtanın gelişimine bağlı tabi.

Örneğin benim 10. Gün aşılamam yapıldı. Ben kısa döngülüyüm. Beni 8. Gün çağırdı. Yumurtam yeterince büyümüştü. O gece iğne oldum. 10. Günümde aşılama oldum.
AA dur 27 Eylül'de çağırmış. 9. Günde. Muhtemelen büyürse kaçırmayalım diye öyle çağırmış kuzum. Yine dediğim Aralık'ta aşılamanın olma olasılığı yüksek

sumeyye 1306 sumeyye 1306 ve meirda meirda günlerimiz yakın diye sizi etiketledim kızlar. Ovuslayon testi yaptım 🤣🤣🤣 tamamen amaçsızca. Aşılamanın 8. Günü hala az çizgi var. İğne etkisi devam ediyor olarak yorumladım. Bugün aşırı halsizlik var üstümde ama işyerinde de çok yoruldum onun etkisi diye düşünüyorum.
Artık beklemekten ne yapacağımızı şaşırdık, ben de test yapacaktım neredeyse 😂😂😂 benim de bel ağrım devam ediyor artık ağrı çekmek istemiyorum...

Artık beklemekten ne yapacağımızı şaşırdık, ben de test yapacaktım neredeyse 😂😂😂 benim de bel ağrım devam ediyor artık ağrı çekmek istemiyorum...
Umarım bu ağrıların bir anlamı vardır 🍀🙏 beklemeeeek çok zor 🙏🍀 sonunda güzel haberimizi alırız inşallah ya. Sen bekle kuzum yapma daha test. Hele sana daha çok erken. Pazar çok ideal senin için. Ben de cumartesi

Ya canım benim rabbim emeğinin karşılığı versin inşallah bu süreçte çalıştın mi evde ben temizlik yaptım 4 günü falan acaba diyorum ondan mi kafam karıştı ne yapabilrim sence
Canım ben hastanede çalışıyorum aşılama olunca yıllık izne ayrılıp ailemin yanına gittim 1 hafta 10 gün kadar hocam kafan dağılır iyi olur demişti.

Umarım bu ağrıların bir anlamı vardır 🍀🙏 beklemeeeek çok zor 🙏🍀 sonunda güzel haberimizi alırız inşallah ya. Sen bekle kuzum yapma daha test. Hele sana daha çok erken. Pazar çok ideal senin için. Ben de cumartesi
Ben pazartesi gidip kan vereceğim testle uğraşmak istemiyorum 😅

Yaa yerinden kalkmak mi gerekiyor ?
Ben de çalışıyorum, ise gelmek zorundayım.
Normal döllenme gibi düşün. Eşinle birlikte olduktan sonra da ip atlamıyoruz ya hani 🤣onun gibi. Gebelik düşünürken ekstra keskin hareketlerden, spordan, ağır kaldırmaktan uzak durmamız gerekir zaten. Bu gebeliğin doğalında var. Onun dışında birşeye gerek yok canım.

Normal döllenme gibi düşün. Eşinle birlikte olduktan sonra da ip atlamıyoruz ya hani 🤣onun gibi. Gebelik düşünürken ekstra keskin hareketlerden, spordan, ağır kaldırmaktan uzak durmamız gerekir zaten. Bu gebeliğin doğalında var. Onun dışında birşeye gerek yok canım.
Anladim canım.
Eşimin testinde birşey çıkmamıştı ama üzerinden 1 yıl geçti testin.
Bunun üzerine deprem yaşadık, aylarca çadırda yerde yattı, sağlıksız beslendi vs.
Keçiboynuzu pekmezi unutma iç hergun bu hafta dedim, unutmaz inşallah ben takibini yapamıyorum.

X